ua en ru

Ані Лорак може назвати сина на честь загиблого брата: фанати в передчутті

Ані Лорак може назвати сина на честь загиблого брата: фанати в передчутті Ані Лорак може назвати дитину на честь брата (фото: anilorak.ua)

Ані Лорак поки не коментує чутки про вагітність

Ані Лорак, яку останнім часом все частіше підозрюють у вагітності, отримала пропозицію від шанувальників назвати сина на честь покійного старшого брата - Сергієм. Під останньою Instagram-публікацією співачки з'явилися відповідні коментарі.

Поки шанувальники будують свої теорії, "піднімаючи" старі фото з першою вагітністю співачки і порівнюючи з нинішніми, намагаючись знайти хоч якісь докази цікавого положення зірки, сама Кароліна ніяк не коментує останні чутки.

До речі, про вагітність Ані Лорак заговорили після її останніх виходів на концерті, де замість звичного преса співачка продемонструвала кругленький животик.

Ані Лорак може назвати сина на честь загиблого брата: фанати в передчутті

Ані Лорак може назвати дитину на честь брата (фото: instagram.com)

Співачка не підтверджує свою можливу вагітність, однак шанувальники вже почали вибирати ім'я для малюка.

"Такі щічки кругленькі сталі. Вам так личить вагітність" - написав шанувальник співачки.

"Кароліна, а правда, що Ви назвете сина на честь покійного старшого брата?" – поцікавився ще один фолловер.

"Але не на честь Лазарєва ж?" – здивувався ще один користувач Instagram, підозрюючи, що Кароліна чекає дитину від Сергія Лазарєва, з яким їй приписують роман.

Нагадаємо, Ані Лорак вкотре підігріла чутки про свою передбачувану вагітність, знявшись в журналі для майбутніх мам "Кенгуру".

У той же час джерело, наближене до інсайдеру співачки, повідомило, що Кароліна не вагітна і найближчим часом навіть не планує ставати мамою вдруге.