"Елемент гібридної війни": Ягольник розповів, як РФ з допомогою музики хоче "залізти українцям в мозок"

Середа 17 жовтня 2018 15:45
"Елемент гібридної війни": Ягольник розповів, як РФ з допомогою музики хоче "залізти українцям в мозок"
Колаж (РБК-Україна)

Росія розуміє, що українці - нація музична. З допомогою нових технологій вони вирішили впливати на свідомість наших людей

Відео: Ягольник раскзывает про те, що РФ впливає на українців з допомогою музики (youtube.com/ZIK)

Росія на чолі з Кремлем давно усвідомлює вплив музичної культури на українців, а тому з допомогою пісень намагаються вплинути і наблизити нас до себе. Коли такі зірки, як Ані Лорак отримують нагороди "самовари-грамофони", то ставлення деяких жителів України до Кремля змінюється. Український продюсер, драматург і композитор Олександр Ягольник вважає, що вплив на публіку за допомогою зірок національного шоу-бізу – це новітня технологія гібридної війни РФ. Про це Ягольник розповів в ефірі телеканалу ZIK.

"Елемент гібридної війни": Ягольник розповів, як РФ з допомогою музики хоче "залізти українцям в мозок"

Скріншот: кадр з відео (youtube.com/ZIK)

"Росія і Кремль дуже добре розуміють, що українці дуже музична нація і через пісню можна залізти в мозок людини. Росія хоче через музику нас наблизити до себе. Ставлення українців до Кремля змінюється, коли всі бачать, як Лорак отримує самовари-грамофони. Це нова технологія гібридної війни, яку Росія воює проти нас", - розповів у програмі Ягольник.

Також композитор зазначив, що РФ з допомогою військових академій вивчає цю нову технологію, як елемент гібридної війни нового формату.

Крім того в ефірі телеведуча задала питання, як бути з тим, що незважаючи на будь-які заборони в інтернеті, артисти можуть бути доступні будь-якому бажаючому на просторах мережі у вільному доступі, і, мовляв, хто захоче, той буде слухати. На це Ягольник відповів, що це не має жодного значення, оскільки, ми, як нація, повинні відчувати гідність.

"Ми повинні відчувати, що в нас є честь і гідність зараз, коли ми воюємо. Це треба робити і показувати нації, що ми воюємо",— підкреслив продюсер.

Ще Ягольник в інтерв'ю зазначив, що за час війни виникло достатня кількість військових пісень, однак ми не можемо чути в ротації в ефірах радіо та ТБ, і це не дивлячись на те, що українські композиції займають перше місце у пісенній бібліотеці ЮНЕСКО. Їх немає в ефірі, тому що ефір контролюється людьми, які "зав'язані" в бізнесі з Москвою.

"Я хочу нагадати, що у всесвітній пісенної бібліотеці ЮНЕСКО українські пісні займають перше місце, їх 13 тисяч. На другому місці йдуть італійці, у них — 6,5 тисячі народних пісень. У нас за час війни музиканти створили стільки музичного матеріалу! Про це всі мовчать, а про це треба говорити",— прокоментував гість програми.

Нагадаємо, волонтер-переселенка розповіла про життя земляків в окупації.

Також ми писали про те, що скандальна українська співачка Таїсія Повалій повертається з РФ додому.

До речі, повідомлялося, що Ані Лорак похвалилася черговий російської нагородою.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: РБК-Україна

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся