ua en ru

Не все так однозначно: названа причина, по якій Меган Маркл залишає палац

Не все так однозначно: названа причина, по якій Меган Маркл залишає палац Колаж РБК-Україна

Меган Маркл і принц Гаррі покинуть Кенсінгтонський палац найближчим часом

Меган Маркл, яка перебуває на останніх термінах вагітності і вже пішла в декрет, не просто так покидає Кенсінгтонський палац разом зі своїм чоловіком принцом Гаррі.

Королівське подружжя домоглося дозволу у королеви Єлизавети II, щоб залишити палац і переїхати жити окремо, в особняк Форгмор Хаус у Віндзорі. При цьому їм було поставлено ряд додаткових умов, а королева взяла Меган Маркл під повний контроль.

Громадськість сприйняла цю звістку насторожено і єдиною причиною переїзду порахували тихий конфлікт між Меган Маркл і Кейт Міддлтон. Хоча офіційно герцоги Сассекські повідомили, що вони хочуть власний офіс для роботи.

Не все так однозначно: названа причина, по якій Меган Маркл залишає палац

Меган Маркл і королева Єлизавета II (GettyImages)

З'ясувалося, що головна причина криється зовсім не в цьому. Колишній прес-секретар королеви Єлизавети Дікі Арбітр розкрив таємницю про переїзд Меган Маркл і принца Гаррі.

"В даний час в Кенсингтонському палаці у них занадто мало місця для життя. Внизу дві спальні, вітальня і їдальня. Там немає ніякого зовнішнього простору, і для зростаючої родини цього місця просто недостатньо", - пояснив він.

Арбітр зазначив, що цей переїзд абсолютно логічний, так як Меган Маркл і принц Гаррі створили свою власну сім'ю і вони тепер можуть жити і працювати абсолютно самостійно, без постійного нагляду з боку принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

Однак без пильного нагляду пара все одно не залишиться. Королева Єлизавета вибрала для онука і його дружини секретарів і помічників з числа своїх перевірених працівників, які будуть тримати її в курсі того, що відбувається в Форгмор Хаусі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Меган Маркл раптово змінила своє рішення щодо хрещених батьків для майбутнього малюка.

А також розповідали про те, що королева Єлизавета публічно показує різницю між дружинами онуків.