ua en ru

Назавжди залишимося рідними: Собчак вперше прокоментувала своє розлучення

Назавжди залишимося рідними: Собчак вперше прокоментувала своє розлучення Ксенія Собчак (РБК-Україна)

Вона зізналася, що їх сім'я переживає не найкращі часи

Російська телеведуча і екс-кандидат у президенти РФ Ксенія Собчак вперше розповіла про труднощі в сімейному житті з Максимом Віторганом. Поки що вона лише натякнула на те, що в їхніх подружніх відносинах є серйозні проблеми, але ухилилася від питання про майбутнє розлучення, про це пишуть росЗМІ.

Слухи про розлучення зоряної пари, яка виховує спільного сина Платона, поширилися після інтерв'ю скандалістки Божени Ринськи, в якому вона розповіла, що Собчак вже давно у відносинах з іншим чоловіком.

А після бійки Максима Віторгана з можливим коханцем телеведучої Костянтином Богомоловим, розмови про розлучення спалахнули з новою силою. Ксенію навіть намагалися обманом заманити на телебачення, щоб взяти коментар про розлучення. Однак ведуча вперто мовчала.

Нещодавно в ефірі однієї з програм на росТБ телеведуча таки зважилася прокоментувати кризу в шлюбі. За словами Ксенії, вона дійсно зіткнулася з важким життєвим етапом, але поки не готова говорити про можливе розлучення. До Віторгана Собчак ставиться з великою повагою, адже він є батьком її сина Платона.

"Максим назавжди залишиться для мене людиною рідною, близькою, татом нашого сина. У цьому сенсі ми назавжди з ним родичі і близькі люди... Я точно зроблю все, щоб Платон був щасливий, любимий. Знав, що у нього є прекрасний тато і чудова мама", - сказала Ксенія.

На запитання ведучого програми про можливе розлучення Ксенія ухильно відповіла, що "не готова говорити про це".

До речі, нещодавно Ксенія відвідала Київ, незважаючи на свій статус у "Базі Миротворця". Під час візиту вона встигла висловитися про томосі і президента Порошенка.