ua en ru

Розлучення Собчак і Віторгана: спливли несподівані деталі

Розлучення Собчак і Віторгана: спливли несподівані деталі Колаж РБК-Україна

Після гучних скандалів пара знову з'явилася разом на публіці

Ксенія Собчак, яка раніше прокоментувала своє розлучення, знову була помічена разом з Максимом Віторганом на дні народження чоловіка Яни Расковалової. У Instagram були опубліковані відповідні сторіс.

На відео здається, ніби телеведуча і актор цілком щасливі, проте що відбувається між ними - невідомо. Деякі припускають, що це черговий піар-хід. Бо інакше вони б не захотіли з'являтися разом на неформальних заходах.

Розлучення Собчак і Віторгана: спливли несподівані деталі

Фото: (instagram.com/xenia_sobchak)

З Яною Расковаловою зіркова пара дружить вже багато років. Актор і телеведуча часто відвідують заходи, організовані ювеліром. Однак цього разу Собчак і Віторган не публікували спільні фотографії з свята в соціальних мережах. Деякі вважають, що таким чином вони намагаються приховати своє примирення від громадськості.

Нагадаємо, чутки про розлучення зоряної пари поширилися після інтерв'ю скандалістки і "світської діви" Божени Ринської, в якому вона розповіла, що Собчак вже давно у відносинах з іншим чоловіком.

А після бійки Максима Віторгана з передбачуваним коханцем телеведучої Костянтином Богомоловим, розмови про розлучення набрали обертів і спалахнули з новою силою.

До речі, навіть Ксенію намагалися обманом заманити на телебачення, щоб взяти коментар про розлучення. Однак вона вперто мовчала до останнього часу.