ua en ru

Гра престолів: Лена Хіді знає, скільки Серсея буде сидіти на троні

Гра престолів: Лена Хіді знає, скільки Серсея буде сидіти на троні "Гра престолів" (Фото: HBO)

Королеві судилося померти від руки брата

Найбільш несподіваним фіналом "Гри престолів" для Серсеї Ланністер (Лена Хіді) було б утримати владу, яку вона вже досягла. Це звучить настільки дивно, що здається майже неможливим навіть для виконавиці цієї ролі.

"Це не можу бути я, тому що я вже там", — сказала Хіді в інтерв'ю "New York Times". Баланс сил в серіалі постійно змінюється.Зараз у нової королеви є переваги після того, як вона підірвала Велику септу Бейлора і знищила своїх ворогів в кінці шостого сезону. На жаль (чи на щастя) вона залишилася без сильних союзників, які можуть допомогти їй зберегти владу. І їй знадобиться багато допомоги, оскільки практично весь Вестерос налаштований проти Серсеї.

Дейенеріс Таргаріен прибуде в Вестерос, щоб взяти трон, який є її по праву. Серсея займає дуже важливе місце в запланованому списку вбивств Арьи Старк, і вона також є головною метою Санси Старк, про що Софі Тернер зізналася в недавньому інтерв'ю. Всі фанати пам'ятають про пророцтво для Серсеї, в якому розповідається про те, що "валонкар" (в перекладі з валірійского означає "молодший брат") "оберне руки об бліде біле горло (Серсеї) і задушить в ній життя". У Серсеї є два молодших брата, оскільки Джеймі народився на кілька хвилин пізніше за неї. Це подвоює її шанси стати жертвою братовбивства.

У будь-якому випадку, всім зрозуміло, що Серсея – це практично мертва королева, в цьому впевнена навіть виконавиця її ролі. Нагадаємо, що Іван Реон розповів про свою роль Рамсі Болтона в "Грі престолів".