ua en ru

Київ вдень та вночі 3 сезон: 10 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 10 серія дивитися онлайн Фото: Кадр з відео 10 серії шоу (kyivdennoch.novy.tv)

Дивитися телешоу Київ вдень та вночі 3 сезон, 10 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і серії, а також останні новини Київ вдень та вночі доступні онлайн на Styler

Київ вдень та вночі 3 сезон, 10 серія вийшла в ефірі Нового каналу 19 квітня. У черговому епізоді серіаліті пристрасті продовжують загострюватися. Артур штовхає Оксану, та дівчина ледь не падає з вікна квартири. Богдан дізнається про своє майбутнє батьківство.

Київ днем ​​і вночі 3 сезон: 10 серія

Плани Карини і Богдана відправитися в круїз руйнуються. До того ж, після безуспішних спроб Карини умовити Оксану не розповідати Боді про результат тесту ДНК, підступна блондинка вирішує напоїти хлопця. Однак Паші вдається знайти парочку в кафе і розповісти, що Богдан - майбутній батько близнюків Оксани.

Сама Оксана перебуває в розпачі, і в цей момент з'являється Артур, який підказує рішення її проблеми. Він провокує її вчинити самогубство, а потім намагається виштовхнути дівчину прямо з вікна пентхауса.

Після успішної "операції" по поверненню єнота, Саша вирушає на побачення з дівчиною Сандрою, з якою познайомився під час втечі від охоронців зоопарку.

Альбіна в шоці, після новини про те, що Гена її кинув. Приємною несподіванкою стає візит слідчого, який вирішив її провідати.

Відео: Київ вдень та вночі, 3 сезон, 10 серія (YouTube/Новый канал)