ua en ru

Київ днем та вночі 3 сезон: 3 серія дивитися онлайн

Київ днем та вночі 3 сезон: 3 серія дивитися онлайн Фото: шоу "Київ днем та вночі" 3 сезон, 3 серія

Дивитися телешоу Київ днем та вночі 3 сезон, 3 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і серії, а також останні новини Київ днем та вночі доступні онлайн на Styler

Київ днем та вночі 3 сезон, 3 серія вийшла в ефірі Нового каналу 6 квітня. У черговому випуску серіаліті підступна Карина спробує зіпсувати відносини між героями, і хлопці нарешті дізнаються, хто відправляє моторошні подарунки Оксані.

Київ днем ​​та вночі 3 сезон: 3 серія

Саша з Богданом шукають нову квартиру, адже їм залишився останній день, щоб виїхати. Спроби Оксани вмовити Пашу не виганяти хлопців були безрезультатними, але вона не втрачаає надії що-небудь придумати. Хитра Карина скористається ситуацією і запропонує Альбіні з Богданом повернутися жити до неї. Однак в обмін вона попросить перестати спілкуватися з Оксаною.

У 3-й серії Паша дізнається, що його кондитерська збанкрутувала, але не зможе зізнатися в цьому Оксані і вирішить продати бізнес. Альбіна продовжить пошуки Гени і буде спіймана злочинцями. У Тасі теж проблеми - на роботі її домагається начальник.

Пристрасті в стосунках Карини і Епіфаніо розпалюються. Дівчині запропонують працювати співачкою на круїзному лайнері, а Епіфаніо спробує їй перешкодити. У відповідь на це Карина зробить підлий вчинок і вкраде важливі документи з офісу хлопця.

Головна подія серії - Оксана з'ясує, чим Карина займалася в Китаї.