ua en ru

Запишіться на прийом: На каналі "Україна" прем’єра "Черговий лікар – 3"

Запишіться на прийом: На каналі "Україна" прем’єра "Черговий лікар – 3" Фото: На телеканалі "Україна" стартує новий сезон "Чергового лікаря" (прес-служба телеканалу)

22 серпня на каналі "Україна" стартує третій сезон першої україномовної медичної драми "Черговий лікар", що розповідає про будні лікарів швидкої допомоги

"Старт "Чергового лікаря – 3" – одна з перших прем’єр нового сезону на каналі "Україна". Ми продовжуємо історію про лікарів швидкої допомоги, бо вона вже понад рік викликає постійний жвавий інтерес наших глядачів. За час в ефірі каналу "Україна" аудиторія "Чергового лікаря" перевищила 20 млн. осіб*. Для нас також важливо, що наш перший повністю україномовний серіал з однаково високою увагою сприймають глядачі по всій Україні. Загалом у 2017 році самостійно та у співпраці з кращими вітчизняними продакшнами канал "Україна" планує виробити не менше 300 годин україномовних серіалів. Взагалі, в новому сезоні у нас заплановано понад 30 прем’єр лише серіалів, тож можна сказати, що прем’єри чекатимуть глядачів "України" щодня", – зазначила програмний директор каналу "Україна" Юлія Гатітуліна.

У новому сезоні глядачів "України" чекають 40 нових історій з життя лікарів, які щодня не просто рятують життя десятків пацієнтів, а й стають мимовільними учасниками особистих драм пацієнтів, часто допомагають їм не просто вилікуватись фізично, а й прийняти доленосні рішення.

"У новому сезоні всіх нас чекають великі зміни. Все буде більш динамічно, в кадрі з’являться вибухи, піротехніка. По сюжету, буде багато зовнішніх історій, також до картини ми додамо детективні складові. Приміром, у серіалі з’являться злочинці", – поділився планами один з режисерів серіалу Андрій Колесник.

Окрім динаміки, відмінною рисою третього сезону "Чергового лікаря" будуть "історії-перевертні".

"Це коли частину серії наші лікарі йтимуть до одного діагнозу, а під кінець спливе зовсім інший", – пояснив ще один режисер картини Павло Мащенко.

Інакшими постануть й улюблені актори. Так, за словами актриси Ірини Ткаленко (лікар Соболь), її героїня стане м’якшою, більш вразливою: "Якщо спочатку Соболь була "залізною леді", що могла легко рубанути з плеча, то зміни в особистому житті зробили її м’якшою. Вона для мене була жінка, що не плаче, а потім раптом в її очах забриніли сльози. Раніше вона ніколи не дозволяла собі виявляти слабкості на роботі".

Головні ролі в фільмі виконують українські актори: Руслан Сокольник, Михайло Романов, Ірина Ткаленко, Надія Левченко, Михайло Жонін та інші.

Зйомки третього сезону серіалу "Черговий лікар" стартували взимку 2017 року й тривали до початку серпня. Виробництво: компанія FILM.UA на замовлення каналу Україна. Хронометраж серії: 45 хвилин. Кількість епізодів: 40.

"Черговий лікар" – перший україномовний серіал медичної тематики, прем’єра якого відбулась у травні 2016 року на телеканалі "Україна".

*Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка «Вся Україна»

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать Індустріального телевізійного комітету (ІТК), надані телеканалом "Україна". Дані попередні на 30 червня 2015 року. Дані надані за показниками rat% і shr%. Детальніше за показниками в глосарії ІТК.