ua en ru

5-річний син Ломаченко відправив батька у нокаут

5-річний син Ломаченко відправив батька у нокаут Фото: Василь Ломаченко

Український боксер був переможений після декількох точних ударів спадкоємця

В мережу виклали фрагмент фільму про чемпіона світу з боксу за версією WBO Василя Ломаченка "Lomus", в якому український боксер спарингує зі своїм 5-річним сином Анатолієм. Відео опубліковане на офіційній сторінці українського боксера YouTube.

Василь учив спадкоємця "ниркам", після чого той ефектно завдавав бічні удари по обличчю суперника. У підсумку, Ломаченко-старший після кількох ударів по обличчю опинився в нокауті, а Анатолій добив лежачого батька ударом в живіт. В кадр також потрапила 3-річна дочка Ломаченко – Вікторія.

Користувачі мережі прийшли в захват від такого відеоролика.

"Єдиний, хто зміг його побити", "Коли такий батько - дітям є ким пишатися і є у кого вчиться і брати приклад", "Це єдиний чемпіон, який реально зміг Васі зробити боляче", - пишуть в коментарях до відеозапису.

до Речі, Ломаченко здивував шанувальників цирковими трюками. Чемпіон світу з боксу за версією WBO в першій легкій вазі Василь Ломаченко у підготовці до бою з американцем Джейсоном Сосою показує циркові трюки. Боксер взявся жонглювати трьома тенісними м'ячами. І не тільки підкидав їх вгору, а ще й затискав м'язами рук і кидав об стіну і підлогу.