ru ua

"Від солодкого відверне надовго": злодій замість "Київського торта" вкрав мертвого кота

"Від солодкого відверне надовго": злодій замість "Київського торта" вкрав мертвого кота Колаж РБК-Україна

Літня жінка везла покійного вихованця на похорон

У поїзді приміського сполучення Київ-Фастів у жінки вкрали коробку від торта. Однак замість десерту там була мертва тварина. Про подію розповів очевидець події Тарас Старченко, передають "Вести".

"На станції в Києві в наш вагон зайшла літня жінка, бабуся - божий одуванчик, без речей, в руках у неї була одна коробка з тортом. Але так як це година пік, місць немає, стояти незручно, вона попросила поставити коробочку на верхню полицю, щоб при виході її забрати", - розповів чоловік.

"Коли ми під'їхали до Фастову, раптом старенька впала в істерику - коробка з полиці зникла. Вона так плакала, бідна, що пасажири, заспокоюючи її, навіть почали пропонувати гроші на новий торт. Тоді невтішна бабуся внесла ясність", - зазначив Тарас Старченко.

"Ви нічого не розумієте, там же не торт був. Я котика свого на дачу ховати в ній везла. А де він тепер? Мені його вже точно ніхто не поверне", - процитував чоловік пенсіонерку.

"Після цих її слів, серце, здавалося, стислося, навіть, у найбільш байдужих пасажирів. Я далі їду і думаю: жадібності наших людей немає меж, думаю, від солодкого цих сволот тепер відверне надовго", - додав очевидець.

До речі, у центрі Києва невідомі розгромили меблевий магазин.

Вранці до будівлі під'їхали близько 20 осіб спортивної статури і з допомогою екскаватора почали руйнувати стіни магазину.

Охоронець магазину розповів, що невідомі не представилися, але повідомили, що ще місяць тому попереджали господаря будівлі про її незаконність.

Він зазначив, що стіну будівлі таранили ковшем екскаватора.