ua en ru

З'явився перелік усіх дозволених в КНДР зачісок

З'явився перелік усіх дозволених в КНДР зачісок Фото: Зачіски (freepik.com)

Журналіст показав зачіски, які дозволені в Північній Кореї

У Північній Кореї чоловікам і жінкам доступні всього по 15 варіантів зачісок. Про це розповів фінський журналіст Міка Макелайнен, який відвідав столицю КНДР Пхеньян в середині квітня та побував на військовому параді на честь 105-річчя з дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена. Він опублікував відповідні фото на своїй сторінці в Twitter.

Журналіст сфотографував і оприлюднив плакати з дозволеними стилями зачісок. За його словами, північнокорейським жінкам доступні 15 образів, а послуга по фарбуванню волосся взагалі відсутня.

З'явився перелік усіх дозволених в КНДР зачісок

Скріншот з поста (Twitter/Mikareport)

Чоловікам теж дозволені 15 стилів. В одному з салонів Пхеньяну Макелайнен випробував на собі "найпопулярнішу пропозицію".

"І це не як у Кім Чен Ина", - зазначив Макелайнен.

З'явився перелік усіх дозволених в КНДР зачісок

Скріншот з посади облікового запису twitter.com/Mikareport

Варто відзначити, що в березні 2014 року в КНДР студентів коледжів зобов'язали носити таку ж зачіску, як у лідера держави Кім Чен Ина, а дівчатам рекомендували вибирати зачіску, як у дружини північнокорейського вождя - Лі Сіль Чжу.

Через рік після такого нововведення в американському журналі Time з'явилася інформація про те, що Кім Чен Ин змінив зачіску та форму брів.

До речі, у КНДР заявили про намір проводити ракетні випробування щотижня.