ua en ru

Пацанки. Нове життя: 5 випуск дивитися онлайн

Пацанки. Нове життя: 5 випуск дивитися онлайн Фото: Новый канал

Пацанки. Нове життя: 5 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 15 листопада, на Новому каналі.

Пацанки. Нове життя: 5 випуск показав, як автори шоу покарали пацанок за поведінку на проекті і опустили їх на "дно", а Люда Понзель перевтілилася в несподіваний образ.

Пацанки. Нове життя: 5 випуск

Продюсера проекту Олексія Гончаренка дуже розчарувала поведінка Галі, Люди і Юлі: вони абсолютно не змінюються і нехтують усіма шансами. Він вирішив провчити їх і опустити в каналізацію. Юля розповіла: "Дно - не для мене. Звичайно, велике місто красивіше зверху, ніж в каналізації. Нам дають таку хату, катають на лімузинах, купують дорогі речі, а ми цього не цінуємо".

Цим покарання не обмежилося, і дівчата пройшли ще по одному випробуванню. Понзель випала можливість зняти гострий соціальний ролик про бездомних. На один день вона перевтілилася у вагітну жінку, яку чоловік побив і вигнав з дому.

Які покарання чекають на інших учасниць, і чому перехожі відмовилися допомагати Люді грошима, - дивіться в 5 випуску шоу Пацанки. Нове життя в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Пацанки. Нове життя, 5 випуск (YouTube / Новий канал)