ua en ru

"Безмежне нахабство": українських політиків зачепили слова Януковича

"Безмежне нахабство": українських політиків зачепили слова Януковича Фото: Віктор Янукович на прес-конференції (unian.net)

Коментатори "промов" втікача вважають, що він наговорив як мінімум на новий термін

Українські депутати і політики в соцмережах зізналися, що уважно дивилися прес-конференцію побіжного екс-президента України Віктора Януковича, яку він провів після невдалого відео-допиту в Ростові-на-Дону.

Більшість з нинішніх представників як влади, так і опозиції, дійшли висновку, що Янукович так і не визнав своєї провини за те, що трапилося в країні, а його жаль про те, що він не ввів військовий стан для захисту від радикалів, є ще однією підставою для засудження екс-гаранта.

У зв'язку з цим представники Радикальної партії поспішили нагадати про те, що це з їхньої подачі в 2015 році Рада прийняла закон про позбавлення Віктора Януковича звання президента України.

Для міністра соціальної політики, члена партії "Блок Петра Порошенка" Павла Розенка прес-конференція Януковича стала приводом для призову відмовити йому в появі на телеекранах ще і в понеділок, 28 листопада.

Депутат Ради від Опозиційного блоку Михайло Добкін дивився по ТБ одночасно і виступ Януковича, і спостерігав за появою у студії лідера партії ВО "Свобода" Олега Тягнибока, у зв'язку з чим поділився несподіваними асоціаціями.

Однак найрадикальнішу запис у соцмережі залишив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк. За його словами, це навіть добре, що екс-гарант вийшов на публіку, адже багато хто вже встиг забути його відверту нахабність.

Як повідомлялося, на прес-конференції Янукович заявил, що йому "шкода хлопців, які загинули на Майдані".