ua en ru

"Більшість з них - пристосуванці": блогер різко висловився про активістів та волонтерів

"Більшість з них - пристосуванці": блогер різко висловився про активістів та волонтерів Колаж РБК-Україна

Блогер вважає, що лише одиниці дійсно готові жертвувати особистим благом, заради блага країни

Мало хто з українців по справжньому хоче змін у країні. Таку думку висловив юрист і блогер Максим Діжечко на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, більшість активістів і волонтерів - це пристосуванці, а як тільки приходить вигідна пропозиція - гроші, влада, вплив, реалізація амбіцій, благополуччя сім'ї - висока мораль і цінності зникають відразу.

"Говорив, тільки що з Антоном Сененком. Чувак, який практично сам рухає якісь зміни у науці. І на моє запитання, скільки у нього залишилося запасу міцності, він відповів - 1,5 року. На даний момент вчені їдуть просто з космічною швидкістю, тому що на науку виділяють х*й, а "Нашій Рябі" і пану Косюку 1,3 млрд грн компенсацій у цьому році, які він витратить на новий замок, або купить літак чи ще якусь х*рню", - емоційно написав Діжечко.

Блогер підкреслив, що "в країні величезна купа бабла, але все вкладають в будівництво або ще якусь "дуже перспективну" річ".

"Але нам Антон не потрібен, Антон потрібен французам", - зазначив він.

"Більшість з них - пристосуванці": блогер різко висловився про активістів та волонтерів

Скріншот поста (facebook.com/Maks.Dizhechko)

"Поговоривши з Марусею Звіробій, зрозумів, що у неї така ж ситуація. Людина, яка стільки зробила, нікому не потрібна. Бо всі страшні берсерки, а як піти до кінця, щоб домогтися змін, так всіх кусає баран. І міцність Марусі, я так розумію, закінчилася, тому що потрібно годувати свою сім'ю, а не няньчити дорослих мужиків, які не можуть своєму командиру в очі сказати, що він під*р і довб*йоб, і написати рапорт", - написав блогер.

Також він розповів про Лілію Болбат, яка зі своїм чоловіком віддали на армію "все до копійки", але при цьому для багатьох вона "господиня зеленних коридорів, королева контрабанди і т. д.".

"Більшість з них - пристосуванці": блогер різко висловився про активістів та волонтерів

Скріншот поста (facebook.com/Maks.Dizhechko)

"І всім пох*й, що вона за ці роки волонтерства надбала складні невиліковні хвороби, купу проклять і заздрість від жіночої статі. Бо патріот і волонтер не може бути таких гарним, мати сукню, красивих дочок і вірного чоловіка. На думку більшості, справжній патріот це - самотня людина в трусах і обмотана прапором, яка знає напам'ять Кобзаря і говорить тільки "солов'їною", - зазначив блогер.

"Олексій Краснощоков. Цей чувак зробив так багато для всіх інвалідів в країні, завжди турбувався за всю індустрію, за людей з інвалідністю... Кошмарив чиновників заради всіх. Чувак без ніг, пройшов стільки випробувань заради інших, скільки не пройшов батальйон СЗГ під час See Breazh. А тепер він не може знайти роботу, так як кому він потрібен за з/п, всі хочуть, щоб він і всі ми працювали безкоштовно", - сказав він.

"Більшість з них - пристосуванці": блогер різко висловився про активістів та волонтерів

Скріншот поста (facebook.com/Maks.Dizhechko)

"Олена Вербицька – людина, яка допомагала у вирішенні питань всі роки війни в НГШ для багатьох волонтерів. Людина, яка пробивала стіну цього бюрократичного совка в армії, стала відразу не цікава, коли їй потрібна була підтримка, тільки деякі відгукнулися їй допомогти. Вона стільки років працювала для країни і армії безкоштовно, і що їй дали натомість всі ті, кому вона допомогла? Байдужість. Але ця людина боролася заради всіх нас. А коли їй потрібна була допомога, всіх відразу вкусив баран", - зазначив блогер.

Діжечко вважає, що ті, хто "шукав тепле місце", вже всі його знайшли, бо "багатьох мораль дуже низька, коли є хороша пропозиція".

"За себе я скажу: я ні коли не сумнівався, що більшість робили Майдан і всі ці рухи заради себе і своїх егоїстичних бажань, заради того, щоб дорватися до влади, ресурсу або визнання. Я завжди знав, що є одиниці людей, які готові пожертвувати особистим благом, заради блага країни. І я гордий, що знайомий з такими людьми, яких я можу з гордістю назвати справжніми людьми. І лише заради них у мене ніколи не пропаде натхнення і бажання боротися. А всім іншим – ідіть на х*й, бо пекло чекає на вас", - резюмував він.

Багато користувачів мережі погодилися з блогером. Але всі впевнені: як би не було важко - ми прорвемося!

"А хто сказав, що буде легко? Ось серйозно: хто сказав, що буде легко? Хто сказав, що як тільки Яник втече - все зміниться? Наше завдання зараз заразити правильними цінностями тих, хто до влади прийде через 10-15 років, і за ці 10-15 років не про*рати країну. А ви як думали?" – написав Максим Мураткін.

"Більшість з них - пристосуванці": блогер різко висловився про активістів та волонтерів

Скріншот коментарів (facebook.com/Maks.Dizhechko)

До речі, пішов з життя відомий краматорський волонтер.