ru ua

Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)

Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото) Фото: Подарунки АТОшникам від дітей (facebook.com/hoosobor)

Діти також не забувають захисників України

У Скадовську Херсонської області діти передали своїм землякам, які захищають Україну в зоні АТО, зворушливий подарунок. Про це повідомляють місцеві видання, а також координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська на своїй сторінці в Facebook.

Волонтер передає щиру подяку від військових дітям Скадовська. Бійці дякують за подарунки, продукти харчування та солодощі. Окрему подяку передає учням своєї рідної третьої школи її колишній вихованець. Діти передали йому та його побратимам прапор школи в надії, що цей прапор буде захищати бійців.

Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)

Фото: Подарунки АТОшникам від дітей (facebook.com/hoosobor)

"Щира подяка дітям Скадовська, які передали різні смаколики і потрібні речі бійцям 17 бата 57 бригади. Коли я назвала, що подарунки, дитячі листи і малюнки зі Скадовська, до мене одразу підійшов "боєць-скадовчанин". Скільки в його очах було радості і гордості! Всім хвалився, що це його школи. За прапор - окреме спасибі. Емоціям не було меж", - пише волонтер.

Бійців в зоні АТО зворушив подарунок з рідної школи (фото)

Скріншот поста (facebook.com/hoosobor)

Нагадаємо, що у Дніпрі біля моргу лікарні Мечникова попрощалися з двома загиблими бійцями Української добровольчої армії 27-річним Олександром Зубченко, позивний "Запал", та 25-річним Віктором Зельмановичем, позивний "Зеля".

Обидва бійці воювали у складі окремої тактичної групи "Волинь" і загинули 10 грудня під час виконання бойового завдання в Мар'їнці, підірвавшись на протипіхотної міни.

Також повідомлялося, що у Вишневому Київської області ветерани АТО провчили водія маршрутки, який вигнав із салону 11-річного сина загиблого бійця.
Інцидент з дитиною стався у вівторок, 12 грудня. Незважаючи на те, що хлопчик надав довідку про загибель свого батька Сергія Цыганока, водій виштовхнув її з маршрутки.