ua en ru

"Давайте і Путіна запросимо": блогер прокоментував скандал на українському ТБ, нібито пов'язаний з Медведчуком

"Давайте і Путіна запросимо": блогер прокоментував скандал на українському ТБ, нібито пов'язаний з Медведчуком Фото: Віктор Медведчук (УНІАН)

Блогер підкреслив, що в Україні триває війна

Український блогер Юрій Луканов прокоментував недавній скандал на українському ТБ, коли відома ведуча звільнилася з каналу нібито через Медведчука. Про це Луканов написав своес блозі на lb.ua.

Луканов звернув увагу на слова Роксани Руно, яка заявляла, що приводом для її догляду послужив відмова запрошувати в ефір програми лідера руху "Український вибір", член тристоронньої групи по Донбасу Віктора Медведчука, відомого своїми проросійськими поглядами.

"Появу В ефірі Медведчука я б не бачив нічого поганого з практичної точки зору. Він явно не відчуває суспільних настроїв і наполегливо повторює тези від Москви і прославляє Путіна. З такими підходами він теж приречений на поразку. Він, як і будь-який інший діяч, має право бути запрошеним в ефір. Права політиків, як і будь-яких інших громадян, повинні бути забезпечені. Враховуючи це дії Роксани Руно виглядають нібито як суб'єктивізм і непрофесіоналізм", - пише блогер.

Тим не менш, Луканов підкреслив, що в Україні триває війна.

"Тільки що Росія була визнана країною-агресором. Між тим, Медведчук, який формально є громадянином України, де-факто є голосом Кремля. А ставлення до всього, що пов'язане з Росією, в нинішній ситуації повинно мати особливий підхід", - вважає він.

"Якщо Медведчука запрошувати на український ефір, то давайте вже і Путіна запросимо на якесь популярне народне ток-шоу, а разом з ним міністра оборони Сергія Шойгу, або міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Це буде виглядати наступним логічним кроком", - додав Луканов.

Нагадаємо, що керівник інформаційного департаменту телеканалу ZIK, ведуча програми "Зіткнення" Роксана Руно зі скандалом покинула телеканал.