ua en ru

"Деградація і знищення": блогер розповіла про "покращення" життя на Донбасі

"Деградація і знищення": блогер розповіла про "покращення" життя на Донбасі Фото: Донбас (flickr.com/eu_echo)

На думку блогера, Захарченко хоче влаштувати голод в "ДНР"

Український блогер Олеся Белковська прокоментувала факт віджимання врожаю в верств населення на Донбасі ватажком бойовиків "ДНР". Свою думку вона написала на Facebook-сторінці.

"Покращення" життя по-кремлівськи в окупованому Донбасі. Я так розумію, що пропозиція самопровозглашенца і ставленика Кремля Захарченко вилучати в жителів окупованих територій урожай - це і є прояв того, як "чудово" Донбас живе під окупацією Росії. Тобто, Кремль разом із Захарченко (який, за словами мешканців ОРДО, збудував собі міні-межигір'я, зі страусами і численною охороною) хочуть влаштувати справжній голод в ОРДО", - написала блогер.

"Такий шлях деградації і знищення, запропонований російською владою і бойовиками жителям Донбасу: від повноцінної і мирного життя в Україні - до формату виживання, а потім і голоду, під контролем РФ. З Кримом (тільки в дещо іншому аспекті) - та ж історія. Маю на увазі перетворення півострова в військову базу РФ", - підсумувала Белковская.

"Деградація і знищення": блогер розповіла про "покращення" життя на ДонбасіСкріншот (facebook.com/olesya.yakhnobelkovskaya)

Читайте також як в мережі повідомили, що найвищі зарплати на території окупованого Донбасу отримують найманці, підписали "контракт" на службу в "збройних силах ДНР" – 15 тис. російських рублів (6,7 тис. грн).