ru ua

Екс-ватажок "ДНР" Гіркін закликав терористів скласти зброю

Екс-ватажок "ДНР" Гіркін закликав терористів скласти зброю Фото: Ігор Стрільців (vk.com/igoristrelkov)

Ігор Стрільців порадив бойовикам "поберегти свою кров"

Колишній ватажок "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) закликав проросійських терористів на Донбасі скласти зброю. Про це він написав на своїй сторінці в "ВКонтакте".

"На Донбасі дві доби поспіль - запеклі артилерійські бої по всьому фронту. "Накидають" обидві сторони, але ініціатива, безсумнівно, за украми", - написав він.

За словами Гіркіна, який зараз живе в Росії, "Наногеній (так терорист називає Володимира Путіна - Прим. ред.) обгадився тепер вже остаточно і останній шанс вирішити питання військовим шляхом упустив".

"Ополченці і добровольці! Майте на увазі - за численними і неодноразово підтвердженими даними, втрати в "Вагнера" в інші відрядження складають до 50% особового складу вбитими і покаліченими. І ніякий вишкіл та бойовий досвід в цьому відношенні не допомагають (серед убитих є і колишні офіцери елітних радянських/російських спецпідрозділів). Особливо високі втрати, природно, в піхоті. Пам'ятайте, що у тому, щоб здохнути за інтереси США і газоподібних друзів Наногенія - немає ні честі для вас, ні користі для народу і вітчизни", - звернувся він до бойовиків.

Екс-ватажок "ДНР" Гіркін закликав терористів скласти зброю

Скріншот поста (vk.com/igoristrelkov)

"Побережіть свою кров - вона ще дуже знадобиться!.. Тим, хто їде в Сирію офіційно виконувати свій військовий обов'язок - до них жодних претензій немає і бути не може (за зрадницьку політику відповідають не вони, а політики). Але добровільно їхати вбивати (людей, які Росії і російському народу нічим не загрожують і воюють на своїй власній землі за свої власні, нехай і дикі для нас - інтереси) і вмирати за гроші - в цьому немає (повторюю) ні честі, ні гідності", - додав Гіркін.

"Вам ніхто і ніколи не скаже слова подяки і навіть співчуття, якщо залишитеся живі, але каліками. І не згадає добрим словом, якщо загинете", - резюмував екс-ватажок "ДНР".

Раніше Гіркін назвав правління Путіна "дурним і бездарним".