ua ru

Євробачення 2019: де і як будуть шукати заміну MARUV

Євробачення 2019: де і як будуть шукати заміну MARUV Євробачення 2019 - хто поїде замість MARUV (фото: РБК-Україна)

Новому учаснику Євробачення 2019 запропонують той же контракт, що й MARUV

Представника від України на Євробаченні 2019, від участі в якому відмовилася переможниця національного відбору MARUV, будуть обирати з-поміж усіх інших фіналістів відбору. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на члена правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександру Кольцову.

Вона розповіла, що спочатку НОТУ проконсультується з Європейською мовною спілкою щодо політизації процесу відбору в Україні. За словами Кольцової, треба з'ясувати як політизація вплине "взагалі на нашу участь цього року". Потім організатори проконсультуються з юристами, менеджерами артистів, і після всього буде прийнято рішення.

Також організатор зазначила, що договір, який запропонували MARUV цього року, нічим не відрізняється від минулорічних, окрім заборони виступів в РФ. І взагалі пункти договору, є стандартними правилами Євробачення, окрім пункту про гастролі в Росії, - розповіла Кольцова.

Євробачення 2019: де і як будуть шукати заміну MARUV

Євробачення 2019 - хто поїде замість MARUV (Анна Корсун, фото: facebook.com MaruvOfficial)

Вона також розповіла, що такого пункту раніше не було, бо артисти, що потрапляли до фіналу за останні кілька років не виступали в РФ. Іншому кандидату, який захоче представляти Україну на Євробаченні 2019, запропонують той самий договір, від якого відмовилася MARUV, - додала Кольцова.

Зазначимо, що MARUV (Анна Корсун) заявила, що не поїде на Євробачення 2019 від України, тому що вона "музикант, а не бита на політичній арені".

До слова, організатори Євробачення прокоментували ситуацію з MARUV, після того, як виконавиця відмовилася від участі в конкурсі.