ua en ru

Євробачення влучило у міжнародний скандал: що сталося

Євробачення влучило у міжнародний скандал: що сталося Євробачення 2019 (Колаж РБК-Україна)

Євробачення 2019 може залишитися без учасника однієї з країн

Євробачення 2019 стало фігурантом ще одного скандалу, на цей раз – міжнародного. Франція пригрозила бойкотувати міжнародний конкурс і не відправляти свого учасника в Ізраїль.

Причиною обурення французів став ізраїльський комедійний серіал з робочою назвою "12 балів", який знаходиться на даний момент у виробництві мовної корпорації КАН. Зйомки почалися в січні 2019 року.

В основу сюжету серіалу лягла історія молодого француза –мусульманина, який видає себе за гомосексуаліста. Він відправляється на музичний конкурс до Ізраїлю, а Моссад підозрює його у зв'язках з терористами ІДІЛ.

Інформація про зйомки серіалу дійшла до управління державного телерадіомовлення Франції. Переглянути відзняті серії вони не змогли, але обурилися таким сюжетом і пригрозили, що якщо Ізраїль випустить фільм в ефір, то вони змушені будуть бойкотувати Євробачення 2019.

Справа в тому, що Францію в 2019 році представлятиме співак марокканського походження Білала Ассані, який до того ж ще й представник нетрадиційної сексуальної орієнтації – він гей-андрогін.

Євробачення влучило у міжнародний скандал: що сталося

Білал Ассане (instagram.com/iambilalhassani)

У мовній корпорації КАН спробували пояснити, що сценарій серіалу був написаний до того, як Франція обрала свого представника на Євробачення і все це – просто збіг.

Генеральний директор КАН Эльдад Кобленц вже заявив, що не має наміру піддаватися тиску з боку Франції і зазначив, що буде відстоювати свободу слова і самовираження.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що організатори Євробачення посварилися з запрошеною зіркою Мадонною через репертуару.

А також ми розповідали про те, що на Євробаченні розгорівся скандал через квитків, які були розподілені до старту продажів.