ua en ru

Гряде Армагеддон: розшифровано біблійне пророцтво про кінець світу

Гряде Армагеддон: розшифровано біблійне пророцтво про кінець світу Колаж РБК-Україна

Причиною небезпеки теоретик вважає Третю світову війну

Експерт із США Пол Макгуайр стверджує, що виявив у Святому письмі пророцтво про кінець світу, який може відбутися найближчим часом, оскільки вже зараз Земля "б'ється у конвульсіях" від химерної погоди, економічних заворушень і стихійних лих.

Частота землетрусів, цунамі, вивержень вулканів та інших катаклізмів в найближчі 30 років буде тільки посилюватися, що стане причиною багатьох лих. Однак точна дата невідома.

"Все це відбувається, і тоді приходить кінець, і кінець, звичайно, є поверненням Христа на планету Земля, щоб відновити рай. Я не можу назвати дату, коли це станеться, але ми з блискавичною швидкістю просуваємося до цього терміну", - сказав Макгуайр.

Причиною ж прийдешнього Армагедону теоретик вважає Третю світову війну, яка буде спровокована геополітичною напруженістю, що досягне свого апогею.

"У Єзекіїля 38 у нас війна Гога і Магога, де Росія та Іран об'єднуються, щоб вторгнутися в Ізраїль. Ми знаходимося у той період часу, який передбачали пророки. Це було написано тисячі років тому, і тут у нас є можливий сценарій, де це може статися, особливо з реалізацією цього щита НАТО, націленого на Росію", - заявив експерт.

Так, Армагеддон вибухне, коли одна зі світових наддержав підірве ядерний заряд на Близькому Сході. За словами Макгуайра, небезпека полягає в тому, що Росія володіє потужним потенціалом ядерного удару.

"Всі їх 7000 МБР або яка б то не була точна кількість, вони як і раніше є комп'ютерними керованими ракетами, які повинні вразити міста Сполучених Штатів. Не дай Бог",- говорить фахівець.

Також він повідав про біблійні пророцтвах щодо найсильніших стихійних лих, які поширяться по всьому світу. При цьому Землю очікує падіння трьох астероїдів і найпотужніші землетруси до повернення Ісуса.

Раніше ми публікували нову розшифровку пророкувань Нострадамуса.

Ми писали, що мольфарка передбачила долю України в 2019 році.

А також розповідали про те, що Ванга і Нострадамус передбачили для України на 2019 рік.