ua en ru

"І так до кінця березня": синоптик повідомила українцям приємну новину

"І так до кінця березня": синоптик повідомила українцям приємну новину Фото: Погода (pixabay.com/PixelwunderByRebecca)

Останні дні листопада будуть з холодними дощами та мокрим снігом

В Україні у п’ятницю, 24 листопада, переважатиме суха погода без снігопадів та хуртовин. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Якщо ви хвилюєтесь про снігопади та хуртовини, не хвилюйтесь - їх завтра не буде. Скрізь в Україні переважатиме суха погода. І лише у Харкові, Луганську та Донецьку може випадати невеликий сніг", - розповіла експерт.

"Найближчої ночі у нас вріже -3-7 градусів, на сході та північному сході може й до 10 градусів морозу", - відзначила вона.

Вдень у п’ятницю, 24 листопада, в Україні очікується усього 0+4 градуси, а на сході та північному сході, навіть, вдень температура повітря складатиме 0-4 градуси морозу.

"Вирізнятиметься температурою повітря Захід. Там вночі лише близько нуля, а вдень - тепла погода, +4+11 градусів", - розповіла синоптик.

"Не забувайте вже про ожеледицю на дорогах! І так десь аж до кінця березня", - підкреслила вона.

У Києві, за даними синоптика, "чорна" п'ятниця буде сухою та холодною. Найближчої ночі (з 23 на 24 листопада) очікується до 5 градусів морозу, а вдень +1+3 градуси.

"Вихідними у Києві збільшиться хмарність, трохи потепліє, але буквально на 1-3 градуси. Та й поривчастий вітер у суботу-неділю не дасть відчути це маленьку атмосферну хитрість. Понеділок (27 листопада - ред.) у столиці буде некомфортним - холодний дощ, місцями з мокрим снігом", - попередила експерт.

"І так до кінця березня": синоптик повідомила українцям приємну новину

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

"Усі, хто не лежить в обнімку із вірусом та не витрачає купу грошей на носові хусточки - витрачайте їх на прогулянки, поки є чим милуватися - листочками на траві та поодинокими спалахами хризантем на майже пустих клумбах", - написала Діденко.

"І так до кінця березня": синоптик повідомила українцям приємну новину

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

До речі, синоптик попередила про морозець.

"Погоду щодня треба ловити за хвіст, бо він, цей хвіст, мотиляється так у різні боки, що аж голова крутиться. Учора-сьогодні на сході засипало-заливало, вже завтра будуть лише місцями невеликі опади. На заході - відчутний морозець, завтра – потепління", - розповіла експерт.