ua en ru

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО) Фото: (instagram.com/everydaydprk)

В Instagram користувачі з Північної Кореї намагаються показати, як вони живуть

В соціальній мережі Instagram з'явився користувач, який намагається показати, як добре жити в КНДР. Примітно, що фотографії, які викладаються руйнують більшість стереотипів про життя корейців в дійсності. Фото публікуються в профілі EverydayDPRK.

Користувачі відзначають, що в світ виходять тільки найвдаліші кадри життя північних корейців. Також наголошується суперечливість кадрів і декларованих законів: приміром, цигарки в країні практично не продаються, але викладаються фотографії з урнами і згашеними цигарками. Крім того, відомі випадки гоніння проти християн, а зараз, за повідомленнями EverydayDPRK, в Пхеньяні відкрито дві протестантські церкви.

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)

Фото: (instagram.com/everydaydprk)

У записі міститься багато фотографій, що показують фрагменти з освітніх заходів, уроків у школі і спортивних змагань. Були викладені фото навыть з весілля.

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)

Фото: (instagram.com/everydaydprk)

Цікаво, що велика увага приділяється наявності технічного обладнання та доступу до мережі Інтернет. На фотографіях можна побачити дітей, студентів та робітників за ноутбуками, з мобільними телефонами в руках.

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)

Фото: (instagram.com/everydaydprk)

Безумовно, найбільшим і не награним досягненням Кореї є чистота вулиць і красива природа.

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)

Фото: (instagram.com/everydaydprk)

На багатьох фотографіях Північна Корея показує заможність і великий асортимент в гастрономічних відділах магазинів. Є фотографії з різних кулінарних конкурсів, різноманітних заходів та їдалень на заводах.

Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)Instagram в КНДР: корейці намагаються бути в тренді (ФОТО)

Фото: (instagram.com/everydaydprk)

У цілому, більшість передплатників вважають такий крок на шляху до соціалізації дуже правильним вчинком. Багато хто, знаючи хоч щось про життя корейців підтримують прагнення Північної Кореї показати свою культуру.

До речі, Північна Корея переведе годинники на 30 хвилин вперед для синхронізації часу з Південною Кореєю. Про це з посиланням на заяву лідера КНДР Кім Чен Ина повідомив прес-секретар президента Південної Кореї Юн Ен Чан, передає видання CTV.