ru ua

У Києві почали прикрашати головну ялинку країни (відео)

У Києві почали прикрашати головну ялинку країни (відео) Фото: Новорічна ялинка (facebook.com/FolkUkraine)

Офіційне відкриття новорічної ялинки відбудеться 19 грудня

У Києві, у четвер, 14 грудня, на Софійській площі почали прикрашати головну ялинку країни. Про це повідомляє ТСН.

Повідомляється, що до вечора, 14 грудня, планують повісити всі гірлянди і верхівку, потім - іграшки. За вихідні на площі обіцяють розвісити 33 кілометри різноманітних гірлянд і ліхтариків.

Організатори сподіваються, що всі прикраси буде видно навіть з космосу.
"Фішка" в цьому році - це парк ілюмінацій, який буде знаходитися в сквері на Володимирському проїзді", - повідомили організатори заходів.

Офіційне відкриття новорічної ялинки відбудеться 19 грудня о сьомій годині вечора.

Відео: Новорічна ялинка (youtube.com/ТСН)

Нагадаємо, що у мережі жахнулися зовнішнього вигляду головної ялинки України, яку вже встановили в центрі Києва. На знімку не важко помітити, що одна сторона новорічної "красуні" значно облысела.

Деякі користувачі мережі порекомендували, поки є час, замінити живе дерево на штучне. Варто відзначити, що знайшлися і ті, хто сподівається на зміни після того, як ялина нарядять.

Потім в мережі розповіли, чому головна новорічна ялинка країни має такий "незвичайний" зовнішній вигляд.

Повідомляється, що транспортування і подальший монтаж новорічної ялинки передбачає спочатку вилучення певної частини гілок, які в процесі установки дерева прикріплюються заново для того, щоб надати ялинці необхідний зовнішній вигляд.

Також під час транспортування дерева дійсно можливі деякі ушкодження, однак це "робочі моменти", які ніяк не позначаться на остаточному зовнішньому вигляді головної новорічної ялинки України.