ua en ru

У Києві на Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна

У Києві на Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна Фото: "Забіг у вишиванках" (прес-служба заходу)

Киян та гостей столиці підготують до традиційного патріотичного "Забігу у вишиванках"

У суботу, 8 липня, о 9:00 на Русанівській набережній, 12 біля кінотеатру розпочнеться серія безкоштовних бігових тренувань, які проводяться вже другий рік поспіль напередодні найпатріотичнішого "Забігу у вишиванках".

Як і в минулому році, тренування відбуватимуться під керівництвом майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики Олександра Кузіна. Протягом наступних 7 тижнів ці тренування об'єднають новачків, любителів, а також досвідчених бігунів перед стартом 24 серпня.

У Києві на Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна

Фото: Олександр Кузін (прес-служба "Забігу у вишиванках")

На тренуванні кожен зможе обрати свою групу в залежності від рівня підготовки: новачки, учасники з середньою підготовкою і ті, хто планує пробігти 5 або 10 км.

Розклад тренувань з Олександром Кузіним можна знайти на офіційному сайті пробігу, а стежити за новинами "Забігу у вишиванках" можна за посиланням.

Нагадаємо, що 24 серпня на Русанівській набережній в 9:00 відбудеться "Забіг у вишиванках", приурочений до святкування Дня Незалежності України. Четвертий рік поспіль завдяки організаторам проекту - Президенту громадської організації "Федерація любителів спорту" Наталії Галацан, а також ідейному натхненнику Олександру Кузіну - в цей день традиційно пробіжить не тільки Київ, але й інші українські міста - Одеса, Рівне, Миколаїв, Херсон та Нова Каховка.

У Києві на Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна

Фото: Наталія Галацан Олександр Кузін (прес-служба заходу)

"Забіг у вишиванках" - яскраве, патріотичне, сімейне свято, яке об'єднає українців у цей особливий день на всіх континентах. Крім українських міст до забігу також долучаться численні діаспори з Нью-Йорка, Торонто і Вашингтона. Головними атрибутами забігу, що символізують свободу і незалежність нашої країни, стануть найкрасивіші національні вишиванки, в яких учасники подолають обрану дистанцію.

Заплановано понад 20 000 учасників зі всієї України, а також за її межами. Зареєструватися на забіг можна тут.

У день забігу всіх учасників, а також їх дітей чекатимуть численні сюрпризи та подарунки: фестиваль морозива, дегустація українських національних страв, веселий флешмоб, найбільша виставка вишиванок в Україні, а також дитячі ігрові зони.

Раніше Styler писав про те, що 24 серпня пройде традиційний "Забіг у вишиванках".