ru ua

"Коли віддасть Україні?": стало відомо, про що хочуть спитати Путіна жителі Криму (відео)

"Коли віддасть Україні?": стало відомо, про що хочуть спитати Путіна жителі Криму (відео) Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

На окупованому півострові провели соцопитування

Мешканці окупованого Криму розповіли, про що б вони запитали чи попросили президента Росії Володимира Путіна. Соцопитування провели журналісти "Крим.Реалії".

Одна з жителів півострова хотіла б запитати про зарплати вчителям і попросила дозвіл трансгендерам міняти паспорт. Інша кримчанка запитала, чому у Кам'янці немає обіцяного газу і хороших доріг.

"Я б запитала його, коли він віддасть Крим Україні", - сказала літня жінка.

"Чому державна рада досі не скасувала рішення Хрущова про передачу Криму 19 лютого 1954 року?" - запитав у Путіна чоловік.

Інший місцевий житель запитав би про підвищення пенсій, зокрема малозахищеним верствам населення. Також попросили Путіна, нарешті, почистити річку Салгир, яка є найдовшою річкою півострова (довжина русла - 232 км).

"Тут треба більше приділяти уваги людям простим...скільки жебраків, скільки голодних – ніхто про це не говорить, замовчують", - зазначив один з жителів півострова.

Відео: Про що кримчани хочуть запитати Путіна (YouTube/Крим.Реалії)

Нагадаємо, в березні 2014 року Росія ввела війська і анексувала український Крим, організувавши так званий "референдум". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за приєднання півострова до РФ.

До речі, росіяни розповіли, як ставляться до війни.

Більшість респондентів поділяють ідеї російської пропаганди, і лише один молодий чоловік сказав, що Росії не потрібно воювати, а образ зовнішнього ворога вигідний Путіну для виправдання провальної внутрішньої політики.