ru ua

У Криму окупанти знищують один з найбільш безпечних пляжів на півострові

У Криму окупанти знищують один з найбільш безпечних пляжів на півострові Фото: Коктебель (facebook.com/Александр Гірський)

На окупованому півострові борються із забудовниками

В Криму окупанти знищили в Коктебелі пляж санаторію "Прибій", розташований на кордоні з гірськими масивами Кара-Даг. Про це повідомляють "Крим.Реалії" з посиланням на російського блогера Олександра Горного, який живе в анексованому півострові.

Він зазначив, що однією з основних проблем Коктебеля є відсутність каналізації, однак це має перевагу – купання в незабрудненій морській воді.

"Саме в цьому місці можна було купатися, не боячись підхопити якісь кишкові захворювання. Кілька днів тому сюди завезли велику будівельну техніку, яка почала розрівнювати пляж. Сьогодні я побачив зрізаний пагорб, також викорчувані кедрові дерева на набережній", – розповів блогер.

Горний повідомив, що окупаційна "влада" півострова "не здатна контролювати ситуацію", а тому потрібно звертатися до президента Росії Володимира Путіна.

Також блогер, який у 2014 році підтримав анексію Криму, написав на своїй сторінці в Facebook, що на пляжі викорчували дерева та зрізали схил. Він опублікував кілька фотографій з місця подій.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Пляж бази "Прибій" (facebook.com/Александр Горний)

У Криму окупанти знищують один з найбільш безпечних пляжів на півострові

Скріншот поста акаунта facebook.com/Александр Гірський

До речі, в Одеській області напередодні курортного сезону жоден пляж не визнали придатним для експлуатації.