ua en ru

Легенда "Динамо" заявив, що київський клуб може припинити існування

Легенда "Динамо" заявив, що київський клуб може припинити існування Фото: Василь Рац

Кадрова політика столичного клубу викликала побоювання у відомого футболіста "Динамо"

Легендарний футболіст київського "Динамо" 56-річний Василь Рац припустив, що найближчим часом клуб може припинити своє існування. Таку думку у володаря Кубка Кубків-1986 сформувалася через дивну, на його думку, кадрову політику "Динамо". Про це він розповів "Плюс спорт".

На його думку, "біло-сині" звільнили не тих, кого треба було.

"Ми вже втратили "Динамо" як гранда українського футболу. І у мене є побоювання, що мій рідний клуб взагалі припинить існування, тому що він падає все нижче і нижче. "Динамо" звільнило до 60 працівників. І це в основному ті люди, які навряд чи на щось впливають. На мою думку, звільнили не тих. Треба прощатися з топ-менеджерами. Все-таки саме вони загнали клуб в глухий кут і безгрошів'я", – сказав Рац.

Легенда "Динамо" заявив, що київський клуб може припинити існування

Фото: Василь Рац

До речі, легенда "Динамо" заявив, що Ярмоленко буде складно продати. Екс-форвард команди "біло-синіх" Віктор Леоненко висловився з приводу продажу українського футболіста Андрія Ярмоленка. Він заявив, що "Динамо" необхідно якнайшвидше продавати атакуючого півзахисника столичного клубу. На його думку, киянам варто відпустити капітана "Динамо", поки він не впав в ціні.