"Бігають щури та риються безхатченки":

У Львові студенти "застелили" дорогу під гуртожитком сміттям

STYLERLIFE        26.06.2017 - 18:40
Фото: Сміття (YouTube/Robert Maksimov)
Фото: Сміття (YouTube/Robert Maksimov)

У мережі показали, куди мешканці студентського гуртожитку викидають сміття

У Львові студенти, які живуть в одному з гуртожитків "культурної столиці" України, викидають сміття прямо з вікон будівлі. Таким чином студенти вже встигли "застелити" дорогу під гуртожитком. Відповідні фотографії опубліковані на сторінці спільноти "Varta 1" у Facebook.

"Студентські гуртожитки на Мадовійй Печері. Мало того, що сміття не вивозять з квітня, так цим ніхто не хоче займатися, а сморід стоїть неймовірний. Бігають щури, а вранці можна побачити купу безхатченків, які там риються. Сьогоднішній дощ розніс все це сміття по вулицях. А потім ми будемо читати про різні епідемії та захворювання. Так може влада міста нарешті щось зробить?" – написала Олена Шинкарук на сторінці спільноти "Varta 1" у Facebook.

altaltalt
 

Фото: Сміття під гуртожитком (facebook.com/govarta1)

"Під двома студентськими гуртожитками Львова на Пасічній (станом на вчора). Мешканці пишуть, що студентам навіть дуже зручно - не треба спускатися вниз, викидають сміття прямо з вікон. Зручно настільки, що ніхто не йде з пакетами сміття до найближчих порожніх смітників за сто метрів", - зазначила на своїй сторінці Mariana Pietsukh.

Скріншот поста облікового запису facebook.com/tsvibak

до Речі, у Львові залишається перенакопленным понад 10,7 тонн сміття.

Теги: Львів, мусор
On Top