ua en ru

У Найєма знайшли таємну квартиру

У Найєма знайшли таємну квартиру Фото: Мустафа Найєм

Журналіст виявив, що у нардепа є приховане майно

У Мустафи Найєма знайшли квартиру в Києві, яку він не вказав у декларації. Про це повідомив журналіст Андрій Дзіндзя у своєму блог.

За його словами, нардеп володіє кварирой площею понад 100 кв. м на вулиці Стрітенській. Офіційно житлоплощу оформлена на зведеного брата Найєма Дмитра Колечко, з яким він нібито не підтримує ніяких зв'язків.

"Повторний запит на реєстрацію майна Колечко дав дуже цікаві результати. Виявляється, минулого місяця Колечко взяв у Мустафи під заставу цієї квартири, оціночна вартість якої становить понад 5 млн, грошовий позику з розстрочкою на 19 років. Цікавий розмір позики – аж 2 тис. грн", – написав він.

Як з'ясував журналіст, згідно з договором, без згоди нардепа цю квартиру продати або обміняти не можна.

"Ось тільки на цьому хитрому маневрі Мустафа і спалився. Тепер цілком очевидно, що квартира належить йому і тільки зареєстрована на Колечко, щоб не вносити її в декларацію. Ніяких інших логічних пояснень таким маніпуляціям з позикою я просто не бачу", – повідомив він.

За документами, угоду з Колечко уклав не Мустафа Найєм, повне ім'я якого Мустафа-Маси, а Маси-Мустафа Найєм. Таке ж повне ім'я рідного брата політика – Маси.

До речі, раніше Лещенко знайшли другу квартиру в Києві, отриману безкоштовно при Януковичі.