ua en ru

"Не пам'ятає нічого, окрім імені": в Києві розшукують родину Андрія із повною втратою пам'яті

"Не пам'ятає нічого, окрім імені": в Києві розшукують родину Андрія із повною втратою пам'яті Фото: Андрій, який втратив пам'ять (facebook.com/Наталия Кондрат)

Потрібна допомога молодому хлопцю, який знаходиться в київській лікарні

В мережі з’явилося фото Андрія – пацієнта Солом’янської лікарні міста Києва, який після травми повністю втратив пам’ять. Хлопець шукає своїх рідних. Про нього повідомила Наталія Кондрат у Facebook.

"Дуже потрібна допомога! Наразі у Солом'янській лікарні м. Києва, в одній палаті з моїм вітчімом, перебуває молодий хлопець з повною втратою пам'яті. Його знайшли в Голосіївському парку з травмою голови. У нього не було ні документів, ні телефону, ні жодних спогадів. Про себе не пам'ятає НІЧОГО, окрім імені - Андрій, каже що знає багато кулінарних рецептів", - каже блогер.

"Не пам'ятає нічого, окрім імені": в Києві розшукують родину Андрія із повною втратою пам'яті

Скріншот поста акаунта facebook.com/Наталия Кондрат

Вона повідомила, що поліція зняла у Андрія відбитки пальця і сфотографувала, але рідних поки не знайшли.

"Його підлікували, будуть виписувати, а йти нікуди. Спокійний, приємний, хлопець, читає книжки, просто нічого не знає про себе", - відзначила Наталія.

"Давайте допоможемо хлопцю знайти рідних або хоч когось, хто може знати, хто він. Будь ласка зробіть репост. Якщо хтось його знає, пишіть або дзвоніть тел. 0503853587, 0679098599", - просить Кондрат.

Нагадаємо, що з'явилися подробиці шокуючого ДТП в Києві. Не впоравшись з керуванням, Opel Corsa, в салоні якого був малюк, врізався в припаркований Renault Kangoo.

Очевидці повідомляють, що водій Opel Corsa була з явними ознаками алкогольного сп'яніння і рухалася на швидкості 80-100 км/год по мокрій дорозі.