ua en ru

"Обставини невідомі, але чутки повняться...": у Скадовську медики не врятували життя дитини

"Обставини невідомі, але чутки повняться...": у Скадовську медики не врятували життя дитини Фото: Скадовська центральна лікарня (wikimapia.org-vigle)

За словами лікаря, причина смерті дитини невідома

У дитячому відділенні Скадовської центральної районної лікарні померла п'ятирічна дівчинка. Обставини смерті дитини невідомі. Про це на сторінці в Facebook повідомив Олександр Харчіков. Він вважає, що медики приховують від людей інформацію про смерть дитини.

"Чому всі мовчать? У місті Скадовськ померла дитина п'яти років! Стурбовані мешканці злякано спілкуючись один з одним, обговорюють трагедію: смерть п'ятирічної дівчинки в дитячому відділенні Скадовської ЦРЛ, обставини невідомі, але чутки повняться! Пневмонія, менінгіт, лікарська помилка, відсутність лікаря в дитячому відділенні, передозування, алергічних реакцій, анафілактичний шок ?!" - написав Харчіков.

Городянин запитує, хто буде нести відповідальність за смерть дитини.

"Хто понесе відповідальність і дасть офіційні роз'яснення, чому загинула дитина ?! І знову Скадовська медицина. Мене попросили викласти пост. Я спробував знайти статті по цьому факту, але дуже мало інформації, прямо "спец служби" працювали. Так само виявилося, що на місцевому інформаційному ресурсі стаття була видалена!" - додав Харчіков.

"Обставини невідомі, але чутки повняться...": у Скадовську медики не врятували життя дитиниСкріншот (facebook.com/groups/iloveskadovsk)

Як раніше повідомлялося, у Запоріжжі з вини медиків загинула вагітна жінка. Для 26-річної жінки дитина повинен був стати третім, вона була на шостому місяці вагітності.