ru ua

Окупанти вчать українську: в АТО двічі на добу включають терористам гімн та патріотичні пісні (відео)

Окупанти вчать українську: в АТО двічі на добу включають терористам гімн та патріотичні пісні (відео) Фото: Боєць АТО (facebook.com/28brigade)

Солдати ВСУ вчать терористів української мови

Українські бійці на передовій біля Авдіївки двічі на добу включають російським терористам Гімн України та патріотичні пісні Для цього вони використовують гучномовець. Про це повідомляє "Цензор.НЕМАЄ". Перший сеанс українського патріотизму починається о шостій ранку, а другий - в 10 годин вечора.

"По команді хлопці включають гімн України.Спочатку з усіх позицій за нас били, але зараз вже почали звикати потихеньку. Вже напевно руку до серця прикладають... Ми з ними іноді переговариваемся. Я їм кричу: "Пацани, вчіть український гімн. Він вам скоро знадобиться. Ну, і українська мова вже пора вчити", - розповів один з бійців.

Відео: Гімн України на передовій (YouTube/Військове телебачення України)

Як раніше повідомлялося, у Скадовську Херсонської області діти передали своїм землякам, які захищають Україну в зоні АТО, зворушливий подарунок. Про це повідомляють місцеві видання, а також координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також як українські бійці на передовій в зоні АТО до Дня Збройних сил України, який відзначається 6 грудня, зіграли Гімн України. Відповідне відео опублікував "5 канал".

"Зіграємо сепарам Державний гімн України!" – зазначив один з військових за кадром.