ua en ru

"Вони живуть серед нас": блогер прокоментував життя дочки ватажка "ЛНР" в "лігві страшної хунти"

"Вони живуть серед нас": блогер прокоментував життя дочки ватажка "ЛНР" в "лігві страшної хунти" Фото: Марина Корнет (vk.com Marina-Kornet)

Діти терористів користуються благами на мирній території

Відомий блогер Кирило Сазонов прокоментував новину про те, що донька одного з ватажків "ЛНР" Ігоря Корнета, навчається в Харкові, а не в Луганську. Своїми думками публіцист поділився у блозі на site.ua.

"Скандал з донькою командира "МВС ЛНР" Корнета, яка чудово себе почуває в лігві "страшної хунти" і навіть вчиться за бюджетний рахунок може стати своєрідним уколом, який розіб'є дощенту ілюзії багатьох. І можна скільки завгодно іронізувати з приводу "І як вони не бояться відпускати дітей навчатися в страшну, повну укропов і правосеков країну". Не бояться. Тому що їм боятися нічого", - написав Сазонов.

За його словами, діти терористів мовчки постять фотки з відомих курортів, поки їх батьки підривають цілісність України. Вони живуть серед нас і зовні нічим не відрізняються.

"Так, прийміть це як реальність. У них немає хвоста або рогів, від них не пахне сіркою і глодом, вони отримують українські біометричні паспорти і на "зароблені" татами криваві гроші, живуть серед нас і зовні нічим не відрізняються. Купують квартири в Києві або Харкові, літають на відпочинок з українськими документами, користуються усіма правами і навіть трохи більше – гроші дозволяють. Хто потупее, топить в мережі за русский мир і вимагає почути голос Донбасу. Хто розумніший – мовчить і постить фотки з курортів", - висловився блогер.

"Є такий спосіб, щоб зрозуміти ситуацію – віддзеркалити. На секунду уявіть ситуацію – дочка або син одного з ключових українських силовиків живе і навчається в "ДНР"або "ЛНР". Представили перспективи? Можна довго вмовляти себе в стилі – ми не такі, як вони. Ось тільки це дуже схоже на самозаспокоєння школяра, якого на кожній перерві луплять хулігани з його ж класу. Я вище цього, я не такий. Нерозумно відповідати на насильство тими ж методами, будь розумнішим. Подобається така картинка? А вона реально. Папа грабує і вбиває українців там, діти витрачають нажите татом тут. А ми вище цього. Логіка терпіли, вибачте за мій французький", - підсумував Сазонов.

Нагадаємо, що дочка одного з ватажків "ЛНР" Ігоря Корнета зникла з Національного університету "Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого", після того як у ЗМІ оприлюднили її біографію.