"Від усього потрібно відмовитися": українцям вказали на проблему їхнього радянського минулого

"Від усього потрібно відмовитися": українцям вказали на проблему їхнього радянського минулого
Фото: СРСР (pixabay.com/ru/users/TheDigitalArtist)

Людям необхідно бути більш послідовними

В Україні існує два види радянського минулого: матеріальне і нематеріальне. І від усього цього потрібно позбутися. Про це на своїй сторінці в Facebook написав бізнес-експерт Павло Вернівскій.

"Перший вид пов'язаний з інфраструктурою, матеріально-технічною базою, накопиченим досвідом в різних сферах. Друге - це ідеологія, культура, цінності. Якщо перше ми не помічаємо, вважаємо своїм, навіть пишаємося. Взяти б, наприклад, наших вчених, винахідників, математиків, інженерів, інших фахівців. Усі вони використовують накопичений досвід отримань в радянські часи. Навіть наші програмісти - це продукт накопиченого досвіду часів рад і застосованого в сучасних реаліях. А підприємства ракетобудування, авіабудування, ВПК та інших складних від раслей хіба не в той час створювалися?" - зазначив він.

"Друге ми запекло намагаємося викорінити. Абсолютно від усього ми намагаємося піти. Іноді доходить до маразму. Взяти хоча б останній приклад з Булгаковим і Висоцьким", - додав експерт.

За його словами, українцям потрібно бути більш послідовними

"Якщо дійсно все, що прийшло до нас з тих часів є для нас таким ненависним, то від усього потрібно відмовитися. Чи не вибірково. Те залишимо, а то викинемо. А абсолютно від усього. Так буде правильно", - підсумував він.

"Від усього потрібно відмовитися": українцям вказали на проблему їхнього радянського минулого

Скріншот поста (facebook.com/p.vernivskiy)

До речі, в мережі викрили фейк про процвітаючому СРСР.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся