Порошенко: В Україні немає місця антисемітизму

STYLERLIFE        29.09.2016 - 13:33
Фото: Петро Порошенко (flickr.com/photos/poroshenkopetro)
Фото: Петро Порошенко (flickr.com/photos/poroshenkopetro)

Президент підкреслив, що Меморіал Голокосту має стати місцем вшанування та поваги до всіх українців незалежно від національності цієї трагедії

Президент України Петро Порошенко заявив, що в сучасній Україні немає місця антисемітизму. Про це він сказав у четвер, 29 вересня, в ході виступу на презентації фільму про трагедію в Бабиному Яру в Києві.

"Ми будуємо країну, де немає місця антисемітизму і де наша єдність є запорукою наших перемог, подолання перешкод і наших майбутніх успіхів", - сказав гарант.

Президент також зазначив, що Меморіал Голокосту в Бабиному Яру в столиці має стати місцем вшанування та поваги до всіх українців незалежно від національності цієї трагедії.

"Надзвичайно важливо, щоб все людство пам'ятало про коріння і про криваві факти Голокосту, і щоб ця пам'ять служила застереженням і нашим сучасним і майбутнім поколінням про небезпеку ненависті, фанатизму, расизму і нетерпимості", - підкреслив Порошенко.

29 вересня 1941 року в окупованому німецькими загарбниками Києві відбулися численні розстріли чоловіків і жінок. Бабин Яр став місцем загибелі тисячі євреїв. Styler пропонує згадати історію трагедії, яка вважається однією з наймасштабніших.

До речі, київська група в пам'ять про трагедію зняла зворушливий кліп у Бабиному Яру.

Теги: Бабий ЯР
On Top