ru ua

Ганьба і срам: журналіст показав жахіття міжнародного поїзду "Укрзалізниці"

Ганьба і срам: журналіст показав жахіття міжнародного поїзду "Укрзалізниці" Колаж РБК-Україна

Він написав, що такі вагони відправляли в гетто

Відомий закарпатський журналіст Ростислав Бегеш показав умови міжнародного поїзда "Укрзалізниці" за напрямом Київ-Кошіце, в якому він їхав у відрядження до Словаччини. Відповідне відео він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

Бегеш написав, що такі вагони відправляли хіба що в гетто. Також він зазначив, що квиток на поїзд коштує недешево.

Зазначимо, що згідно розкладу, у такому вагоні доведеться їхати 20 годин 24 хвилини. А квиток коштує близько 1,5 тисяч гривень.

"Це жах. М'який вагон, який "Укрзалізниця" відправляє за кордон "Киів-Кошіце". Таке враження, що в таких вагонах відправляли в гетто. Ганьба і срам. І ціна за квиток не з дешевих", - написав журналіст у своєму дописі.

Відео: facebook.com/rostyslav.behesh

Користувачі мережі підтримали обурення журналіста і поділилися власним негативним досвідом поїздок "Укрзалізницею".

"Я на днях був в Польщі та Словаччині, чесно кажучи ох***ваю від всього, коли я приїхав в Україну", - підтримав журналіста Макс Мінькевич.

"Вже якось так подорожував з Києва. Все що міг зробити провідник, так це принести дві ковдри, які не особливо допомагали в промерзлому вагоні з мінусовою температурою. Це було десь чотири роки тому. Бачу, від того часу нічого не змінилось", - поділився досвідом Eduard Laslo.

Ганьба і срам: журналіст показав жахіття міжнародного поїзду "Укрзалізниці"

Скріншот коментарів: facebook.com/rostyslav.behesh

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відомий український дипломат жорстко розкритикував експрес Київ-Бориспіль. Він написав, що "такого нема навіть в Зимбабве".

До речі, нещодавно пасажирам Чернівці-Київ довелося спати в куртках і шубах через страшний холод. Подібна ситуація повторилася і в поїзді Дніпро-Лисичанськ - у поїзді було 11 градусів вище нуля.

Ми також повідомляли про те, що в мережі показали, у якому жалюгідному стані знаходиться плацкартний вагон поїзда Бердянськ-Київ.