ua en ru

Путін назвав літак Су-57 найкращим у світі: мережа сміється до сліз

Путін назвав літак Су-57 найкращим у світі: мережа сміється до сліз Путіна висміяли в мережі (фото: колаж РБК-Україна)

Володимир Путін вважає винищувач Су-57 кращим літаком у світі, а люди думають інакше

Володимир Путін заявив, що російські винищувачі Су-57 є кращими в світі. Російський гарант вважає, що за всім тактико-технічними даними і по зброї літаку, який почали розробляти ще в 80-х роках, немає рівних.

Су-57 (фото: wikipedia.org)

Господар Кремля глибоко переконаний, що "ніяка машина не може літати так, як це робить Су-57". А всякі там американські F-22, F-35 і J-20 йому навіть в підметки не годяться. І це незважаючи на те, що відразу ж після того, як почалося серійне виробництво Су-57, літаки розкритикували всі світові експерти.

Так, в 2018 році в Індії, повіривши російським фахівцям, хотіли зробити свій винищувач на основі Су-57. Але коли дійшло до справи, то індійські військові помітили, що російський літак взагалі не відповідає заявленим вимогам малопомітності. Крім того, індійська сторона відзначила застарілість бойової авіоніки, радарів і датчиків російських машин.

У тому ж році, до речі, російські військові виставили себе на посміховисько, заявивши, що їх "ластівка" перевершує всі американські літаки. Крім того, пізніше з'ясувалося, що нове покриття кабін літаків, зовсім не нове, а те, що було нібито розроблено "Ростехом", вже застосовувалося в 80-х роках.

Ну, а після слів Путіна про Су-57, "кращий винищувач у світі" висміяли і користувачів соціальних мереж.

  • Цей літак настільки перспективний, що навіть ще і не розроблений. А Росія настільки випередила весь світ, що не може без Індії винищувач розробити.
  • Двигуна немає, авіоніки немає і, найголовніше, немає зброї... Це взагалі якийсь дивний проект. Не здивуюся, якщо там до приладової панелі китайський автомобільний навігатор скотчем кріпився. Заклепки на корпусі нам відразу про все красномовно говорять.
  • Дідусь і поїхавша зозуля...
  • У Росії і двигунів досі немає, що підходять під 5-е покоління! І не буде!
  • Чув, пілоти в шоці від нового літака.
  • Як і танк "Армата". До речі, де він?
  • А що він міг ще сказати? Вибачте, це відро якось літає?
  • "Армата" вже їздить по кремлівським полям. Тепер Су-57 полетить в космос і заживемо! Слава богу!

Путін назвав літак Су-57 найкращим у світі: мережа сміється до сліз

Су-57 (фото: twitter.com)

Нагадаємо, що нещодавно Путін їздив в анекосваний Крим, де пофантазував на тему "мишебратьєв" і навіть змусив плакати журналістку.