ua en ru

П'яна одеська чиновниця нахамила поліцейським і вдарила журналіста (відео)

П'яна одеська чиновниця нахамила поліцейським і вдарила журналіста (відео) Фото: Український поліцейський (instagram.com/dnepr_police)

Свідком інциденту стала дитина чиновниці

Чиновниця з Одеської міської ради посварилася з патрульними поліцейськими і вдарила в їх присутності журналіста. Про це повідомляє сайт 048.ua

У суботу, 23 грудня, в місті Одесі, співробітниками патрульної поліції був зупинений автомобіль, за кермом якого перебувала жінка з явними ознаками алкогольного сп'яніння. На задньому сидінні автомобіля була присутня дитина власниці машини.

Жінка вступила в словесну суперечку з співробітниками поліції, нецензурно висловлювалася, знімала дії поліції на мобільний телефон і вела себе вкрай неадекватно.

Коли власниця автомобіля вийшла з машини, стало зрозуміло, що вона настільки п'яна, що ледве тримається на ногах. На відео видно, що жінка не втрималася на ногах і впала на газон.

На місці події був присутній журналіст, який знімав на камеру весь інцидент. Жінка, в присутності співробітників поліції, спочатку нецензурно облаяла журналіста, а потім вдарила його кулаком.

Співробітники поліції, незважаючи на хамську і неадекватну поведінку власниці автомобіля, обмежилися лише вилученням документів і зачитуванням прав.

Скандальною власницею авто виявилася чиновниця Одеської міської ради Діана Тирновенко. Вона займає посаду заступника начальника Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради.

Після скандалу з співробітниками патрульної поліції, Тирновенко намагалася комусь подзвонити.

Обережно. На відео присутня ненормативна лексика 18+

Відео: П'яна чиновниця скандалить з поліцією (YouTube/Виталиq Железняк)

Нагадаємо, у Рівненській області п'яна горе-мати морила голодом свого малюка.

У Рівненській області потрапив в лікарню дворічний виснажений дитина, яку мати морила голодом.

Жінка перебувала в стані сильного алкогольного сп'яніння. У хлопчика діагностували виснаження і зневоднення. Поліцейські були в шоці від виду виснаженого малюка.

"Встановили, що цій дитині рік і вісім місяців. На вигляд він так не виглядав. Взагалі, як немовля. Я такого не бачив і сподіваюся, більше не побачу", - розповів інспектор Рівненського управління патрульної поліції Олександр Пантус.

Хлопчик майже у два роки важить всього лише 8 кілограмів. На щоці у дитини відмітина, укус матері.