ua en ru

Російський режисер, який потрапив у список "нев'їзних" в Україну, допоміг українським військовим

Російський режисер, який потрапив у список "нев'їзних" в Україну, допоміг українським військовим Фото: Федір Бондарчук

Відомий режисер Федір Бондарчук бажає відродити стосунки між народами

Російський режисер Федір Бондарчук спільно з земляцтвом РФ в Україні надав гуманітарну допомогу українським ветеранам війни в Афганістані. Режисер приєднався до благодійної кампанії #БратьяНавсегда, в рамках якої десятки ветеранів отримали інвалідні коляски та необхідні медикаменти. Відео опубліковане на каналі "Одеське земляцтво Росії" в мережі YouTube.

"У нашій родині тече українська кров, сьогодні наш братній український народ здавався у важкій ситуації. Тисячі людей страждають живучи у важких умовах війни і бідності. Сьогодні Україна зіткнулася з жорстокістю і насильством. Нещодавно я побачив заклик української організації ветеранів Афганістану про допомогу, ветерани потребують підтримки, бракує необхідних речей, візків та протезів. Ми вирішили об'єднатися і допомогти братам-афганцям", - розповів Бондарчук.

Режисер підкреслив, що його фільм "9 рота", який заборонений в Україні, про ветеранів-афганців, про їх честь і мужність.

Бондарчук заявив, що це перший крок до відродження відносин між народами.

"Ті, хто посварив наші народи, сьогодні хитро посміхаються і потирають руки. Але ми, я впевнений, знайдемо в собі сили захистити наше братство. Давайте разом зробимо перший крок до відродження наших добрих стосунків..." - заявив режисер.

До речі, у Кремлі відповіли російському режисерові на його заклик звільнити Сенцова.