ua en ru

"Сьогодні чудовий день": журналіст підвів підсумки обміну полоненими

"Сьогодні чудовий день": журналіст підвів підсумки обміну полоненими Фото: Рідні чекають героїв (РБК-Україна)

74 українських бійця здобули свободу

У середу, 27 грудня відбувся обмін полоненими між Україною і так так званими республіками на Донбасі. У підсумку 74 українця стали вільними, повідомив в Facebook журналіст Денис Казанський.

"Сьогодні чудовий день. Обмін відбувся. 74 наших бранця на волі. В тому числі і люди, яких знаю особисто - Ігор Козловський і Вова Фомічов. На жаль, в полоні поки залишається журналіст Стас Асєєв. З якоїсь причини його відмовилися звільняти. Сподіваюся, наступний обмін також відбудеться скоро, і залишилися полонені теж будуть звільнені", - зазначив він.

Казанський додав, що у зворотному напрямку спочатку повинні були виїхати 306 осіб, а виїхало всього 237. Інші були звільнені українською стороною, але відмовилися їхати в ОРДЛО і вирішили залишитися на території "карателів" і "фашистів".

Насправді, це все, що потрібно знати про "руський мір", який побудували на Донбасі, - підсумував журналіст.

До речі, українці повинні навчитися зустрічати полонених і військових з фронту. Таку думку висловив військовий психолог, голова ГО "Побратими" Артем Денисов.

"Я переконаний, що сто відсотків люди повинні розуміти і вчитися, як зустрічати таких людей, які повертаються додому з війни, з полону...щоб їм було комфортніше", - наголосив психолог.

За його словами, просто обійняти і подарувати квіти для таких людей може бути не зовсім комфортна ситуація.