ua en ru

Уроки краси: кілька секретів ідеального макіяжу

Уроки краси: кілька секретів ідеального макіяжу Фото: Некрасивих жінок не буває, є жінки, які не вміють користуватися косметикою

Майстерність мейк-апу дозволяє візуально виправити недоліки і підкреслити сильні сторони

Важко відшукати жінку, яка на всі 100% була б задоволена своєю зовнішністю. Одним не подобається форма носа, іншим тонкі губи, треті мають проблеми з шкірою, четвертим здаються короткими ноги або маленької груди... Список можна продовжувати нескінченно. І якщо деякі недоліки фігури досить легко виправити за допомогою вдало підібраного одягу, то вигадані або реальні вади особи коригуються за допомогою грамотно виконаного макіяжу. Про те, як зробити гарний макіяж самій собі, як чудово виглядати і на роботі, і на вечірці або урочистій події, залишаючись при цьому собою, піде мова в нашій статті.

Приступаючи до макіяжу, потрібно запам'ятати кілька простих правил:

Палітра косметичних засобів повинна підбиратися з урахуванням особистого кольоротипу, форми особи - тільки тоді нанесення макіяжу стане успішним. "Малювати обличчя" можна тільки на чистій шкірі. Можна намагатися приховати дефекти за допомогою тонального крему і пудри, але неграмотне нанесення великої кількості даних коштів зробить вас смішний або не по роках постарішала. Не зловживайте ними, користуйтеся лосьйонами, тоніками, щоб очистити обличчя, надати йому природну свіжість.

Не експериментуйте з якістю косметики, довіряйте своє обличчя тільки перевіреним, поважати себе і своїх клієнток брендам. Адже копійки, зекономлені при купівлі помади або тіней на стихійному ринку, можуть перетворитися в тисячі, витрачені на відновлення здоров'я шкіри, пошкодженої неякісною продукцією.

Уроки краси: кілька секретів ідеального макіяжу

Фото: Не варто економити на косметичних засобах

Основою будь-якого макіяжу повинна бути тональний засіб, що підходить саме для вашого типу шкіри. Природний відтінок підбирається з урахуванням кольору обличчя. Поради про тестування потрібного тону за допомогою долоні або зап'ястя не відповідають дійсності. Вибираючи потрібний відтінок, спробуйте нанести трохи тональної основи по контуру підборіддя. Потім дайте їй нагрітися на тілі, і через пару хвилин стане ясно, чи підходить вона вам чи ні. Якщо вам важко вибрати з двох відтінків свій, віддавайте перевагу тому, що світліше: він створить ефект сяйва. Втома, написана на обличчі, - не кращий варіант стану, замаскувати її можна, використовуючи коригуючий засіб для кіл під очима. Нехай воно буде трохи світліше, ніж тон вашої шкіри.

До речі, з допомогою рожевого коректора буде легко приховати синь, а завдяки золотистому ваше обличчя засяє свіжістю. Пудра підбирається у відповідності з природним кольором шкіри або на тон світліше. Влітку знадобиться більш темна пудра. При нанесенні рум'ян, які допомагають змоделювати обличчя, завжди беріть два відтінки: темний підкреслює форму, світлий надає свіжість.

Який би вид макіяжу ви не застосовували - готичний, эмовский, французька, грецька, природний - не забувайте: він робиться, щоб підкреслити достоїнства і завуалювати можливі недоліки.

Як зробити макіяж очей

Здавна очі вважаються дзеркалом душі. Але кожне дзеркало потребу в гарній оправі. Саме тоді воно стає прикрасою інтер'єру. Тому далі розглянемо основні правила, як зробити макіяж покроково, щоб погляд став магнетичним і глибоким, придбав виразність і не "поплив" через кілька годин.

Очі, як і всі особа, потребують підготовки до нанесення косметики. Для початку нанесіть спеціальний крем легкої текстури на віки. Він повинен вбратися, залишки можна промокнути звичайної серветкою. Потім слід нанести спеціальну основу під тіні. На початковому етапі можна користуватися кремовим варіантом, з часом, коли ви наб'єте руку", можна перейти до порошку. Завдання основи - полегшити нанесення контурів і тіней, растушевку, допомогти зберегти макіяж протягом всього дня. На основу необхідно нанести прозору пудру, тільки після цього можна вважати підготовку до нанесення основний косметики закінченою. Якщо під очима присутні набряки або темні кола, користуйтеся охолоджуючим роликом, а потім нанесіть крем-коректор.

Уроки краси: кілька секретів ідеального макіяжу

Фото: Виразні очі - зброя кожної жінки

Цей крем повинен бути на тон-півтора світліше, ніж колір обличчя. Для його нанесення та рівномірного розподілу використовувати спонж. Якщо ж проблема настільки глобальна, що коректор не може впоратися, сміливо застосовуйте жовтий консилер (якщо ви світлошкіра) та оранжевий (для смаглявої шкіри). Варто зауважити, що наносити такий засіб потрібно потренуватися заздалегідь, щоб у поспіху не погіршити становище. Потім нанесіть на шкіру легкий тональний крем і хайлайтер, освіживши її вид, і переходьте до наступного кроку.

Тіні, незалежно від того, які саме різновиди ви використовуєте (сухі, рідкі тіні-олівець, крем-тіні) допомагають підкоригувати форму очей, підкреслюють колір і глибину, роблять погляд виразним і захопливим. Вибираючи колірну гаму, зверніть увагу на такі нюанси:

- грайте на контрасті, колір тіней не повинен дублювати відтінок очей;

- світлі відтінки візуально роблять очі більше, тому власницям опуклих очей, тим, хто носить окуляри, варто користуватися темнішими відтінками, і навпаки;

- для макіяжу на кожен день, використовуйте тіні бежевих, золотистих, ніжних блакитних, оливкових, бузкових відтінків;

- яскраві, контрастні і неонові кольори будуть доречні тільки на вечірках і феєричних святах.

Потрібну форму очей можна надати, використовуючи олівець або рідку підводку. Перший більш універсальний і простий у використанні: з його допомогою ви намалюєте чіткі лінії, які легко піддаються розтушовуванні, у разі помилки вона легко виправляється. Рідка підводка вимагає ідеального нанесення, тому якщо сумніваєтеся - вибирайте все-таки олівець. Вдень користуйтеся сірими і коричневими відтінками, увечері - перламутровими і кольоровими.

Туш для вій допоможе закінчити задуманий образ. Денний макіяж передбачає одноразове нанесення засобу, ввечері можна нанести два-три шари.

Брюнеткам підійде об'ємна чорна туш, блондинкам і рудим "бестіям" - коричнева.

Залежно від кольору очей, слід правильно вибирати відтінки косметичних засобів.

На питання, як зробити макіяж для карих очей, відповідь проста: сіра або чорна туш, попелясто-сірі, фіолетові, шоколадні (для брюнеток), рожево-золотисті (для блондинок) відтінки косметики. Власницям сірих і блакитних очей підійде коричнева туш і пастельні відтінки. Зеленоокі жінки вміло підкреслять красу, використовуючи золотисті, фіолетові, сині відтінки. Чорнооким краще використовувати кремові відтінки, під слонову кістку. Вдалим буде так званий арабський макіяж.

Як зробити макіяж в домашніх умовах

Стилісти говорять: "Немає некрасивих жінок. Є жінки, які не вміють користуватися косметикою". Це дійсно так, адже майстерність мейк-апу дозволяє візуально виправити багато чого з того, що дала нам природа: приховати шкірні дефекти, збільшити маленькі вузькі очі, зменшити ніс і скорегувати його форму, надати губам відсутню пухлість і яскравість, просто виділити виграшну рису зовнішності.

Косметика допоможе приховати ваші недоліки і підкреслити достоїнства

Насправді зробити макіяж самій не так вже і складно, досить просто користуватися порадами професіоналів. Намагайтеся купувати гіпоалергенну косметику, особливо це стосується засобів для очей. У жаркий час ні в якому разі не можна користуватися жирної основою. Акцент на обличчі повинен бути один, тому продумуйте заздалегідь, на що саме - очі або губи - ви хочете звернути особливу увагу. Виразності особі додадуть підкреслені вилиці.

Власницям вузьких очей прекрасно підійде модний нині стиль Smoky eyes. Потрібно розуміти, що для буденного робочого макіяжу характерна непомітність, легкість. Щоб досягти такого ефекту, вибирайте косметику натуральних кольорів, неяскраву помаду, коричневу або чорну туш. Плануючи вихід на вечір, подбайте про більш яскравому і виразному варіанті, для створення якого вже знадобляться олівець, пензлі, контрастні відтінки.

Про те, як правильно зробити макіяж різних типів жінок, розповімо далі. Брюнетки повинні уникати викликають драматичних квітів. Акцент краще робити на очах, створюючи магнетизм котячого погляду. Послідовність нанесення звичайна: очищаємо шкіру, вирівнюємо, не забуваємо про базу та пудрі, щоб позбутися блиску і кіл під очима. Потім потрібно підкреслити вилиці, до речі, якщо нанести рум'яна не тільки на звичну лінію контуру, але і на внутрішні куточки очей, створений образ буде дуже романтичним. При глибоко посаджених очах або опущених століттях затемнювати внутрішній куточок ока просто необхідно. Використовуючи різні відтінки світлих і темних кольорів, вміло поєднуючи олівець і тіні, доведіть до досконалості очі. Закінчите весь процес, обвівши губи по контуру натуральним кольором і завдавши неяскраву помаду або блиск.

Блондинкам для створення повсякденного макіяжу потрібно мати натуральну основу, тіні пастельних кольорів і коричневу туш і олівець. Особливу увагу потрібно звернути на процес вирівнювання та нанесення рум'ян, щоб не зробити обличчя плоским і безликим. Димчастий погляд у поєднанні з яскравими і соковитими губами - фаворит сезону.

Як зробити гарний макіяж

Щоб вміло підкреслити красу, подаровану природою, представниці прекрасної статі нерідко звертаються до легкого, так званого природного макіяжу. Він практично непомітний, тому мистецтво його нанесення вимагає ґрунтовної підготовки. Легкість і легкість даного мейк-апу досягається продуманістю кожного руху. Наявність смаку і почуття міри виявляється в кожному помахом пензлика чи аплікатора. Невидимість і є зразком стилю.

Перед тим, як зробити легкий макіяж, потрібно зрозуміти: ніякі контрасти і помітні кольори неприпустимі, виразність образу стає можливою завдяки складному поєднанню відтінків і текстури. Використовуються тільки пастельні, приглушені тони. Вам знадобляться косметичні засоби прозорою текстури. Уникайте блиску, перламутрових переливів, протипоказані чіткі контури і межі.

На початку нанесіть основу - трохи тонального крему, консилер або коректор і пудра допоможуть впоратися з недоліками. Виразність погляду буде досягатися не контрастами, а нюансными поєднаннями. Досягти плавності переходів допоможе використання компактних або розсипчастих тіней світло-коричневих, зеленуватих, золотистих відтінків. Підводка не знадобиться, як і чорна туш (крім справжніх брюнеток). Замініть її темними тінями, а підфарбуйте вії сірою або коричневою тушшю без ефекту збільшення об'єму. Останній штрих - брови, злегка підкреслені за допомогою сіро-коричневого олівця. Контурний олівець для губ у створенні природного макіяжу не використовується, досить ніжних природних відтінків помади або блиску.

Як зробити макіяж особи

Збираючись на вечірку або свято, багато жінок стикаються з питанням, як зробити вечірній макіяж. Потрібно розуміти, що у нього існують деякі різновиди: нанесення класичного, спеціального, клубного чи робочого варіанту вимагає різних підходів. Те, що дозволено для клубного варіанту, який передбачає погане освітлення, не підійде для походу в театр або ресторан. Робочий варіант для корпоративу теж буде значно відрізнятися від спеціального весільного варіанти. Загальними будуть кілька правил:

Для вечірнього макіяжу знадобляться більш яскраві фарби, контрасти повинні бути сильними, а всі лінії і контури - чіткими. Він повинен гармонійно поєднуватися з нарядом, що також вносить свої корективи в його створення. Знадобиться якісна основа, яка добре лягає на шкіру. Загальне правило про одному акценті діє і тут, при цьому частіше виділяються очі.

Про те, як зробити весільний макіяж, написано дуже багато, але хотілося б порадити в такий знаменний день все-таки віддаватися в руки професіоналів. Не варто експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом, коли є люди, які вміють робити людей красивими дійсно якісно. Врахуйте, що особливістю весільного макіяжу є не тільки краса нареченої, але і фотогенічність. Весільна фотосесія буде вдалою, якщо в мейк-апі використовувати перламутрові фарби.

Знаючи ці нехитрі закономірності і секрети поєднання, ви завжди - і в будні, і в свята - будете виглядати чудово!