ru ua

У мережі показали, як на Донбас Арені виконували гімн України

У мережі показали, як на Донбас Арені виконували гімн України Фото: Донбас Арена (donbass-arena.com/ua)

З'явилося відео з ще не окупованого стадіону у часи Євро-2012

У соціальних мережах згадали, як під час матчу Україна-Англія на Євро-2012 переповнені трибуни стадіону "Донбас Арена" в Донецьку виконали гімн України. Відповідне відео було опубліковане в Twitter на сторінці "Донецьк - Україна", а також в YouTube.

"Євро 2012. Донецьк. Донбас Арена. Україна - Англія. Будь ти проклятий, російський світ", - написано під відео.

Відео: Гімн України на Донбас Арені (YouTube/Igor Kudryavtsev)

"Я був на матчі з сином. Атмосфера - супер! Де тепер все це? Горіти тобі, Росія", "Мурахи по шкірі", "Блін, аж сльози навертаються", "Розчулив до сліз! Боже, як з іншого життя", "Які наївні ми були тоді. І вважали вершиною зла лише суддю, який не зарахував гол", "Сиджу, плачу, - куди ви всі поділися? Чому зрадили?", "А тепер тільки максимум ДНР vs ЛНР", - прокоментували публікацію користувачі Twitter.

"Сльози течуть, і не зупиниш. Скільки людей полягло за вільну Україну вже... Будь ти проклятий, російський світ. Згинь нечиста",- написала Nataliya Halas.

"А я був на Франція-Україна, запис залишився з телефону, коли там погодні аномалії були, небо чорне-чорне, офігенний вечір був", - написав Луганчанин.

"А я пам'ятаю останній матч з французами на Донбас-Арені, його кілька разів відкладали на 30+30 хв через зливу і урагани", - написав користувач "Паловые Крабочки".

"Відсутність відчуття Батьківщини. Не містечкової, а у повному масштабі", - написав Богдан Горгота.

У мережі показали, як на Донбас Арені виконували гімн України

Скріншот (twitter.com/R_Donetsk_UA)

У мережі показали, як на Донбас Арені виконували гімн УкраїниУ мережі показали, як на Донбас Арені виконували гімн України

Скріншот коментарів к посту (twitter.com/R_Donetsk_UA)

Раніше у мережі показали, що бойовики "ДНР" роблять зі стадіоном "Шахтаря".