ua en ru

У мережі показали підсумки Революції Гідності в цифрах (інфографіка)

У мережі показали підсумки Революції Гідності в цифрах (інфографіка) Фото: Революція Гідності (flickr.com-mac_ivan)

За злочини на Майдані відбуває строк одна людина

18-20 лютого в Україні згадують і вшановують пам'ять загиблих Революції Гідності в 2014 році. Зараз, через 4 роки, можна підводити підсумки, чи виправдалися очікування людей після історичної події, яке відбулося на Майдані. Дані в цифрах опублікувало в інфографіці видання "Слово і Діло".

За даними Генеральної прокуратури України, всього в період з листопада по лютий 2013 2014 року загинули 104 учасника протестів, ще 2,5 тисячі були поранені. При цьому 1,8 тисячі чоловік були визнані постраждалими від дій співробітників правоохоронних органів. Відзначимо, що серед постраждалих – 271 журналіст. За час проведення протестів було скоєно 14 нападів на редакції засобів масової інформації. Крім того, 31 раз співробітникам ЗМІ погрожували фізичною розправою.

Політики обіцяли знайти винних у смерті на Майдані, але на даний момент особливих результатів немає. Поки вручені підозри 48 високопоставленим чиновникам і 208 правоохоронцям. Обвинувальні акти щодо 252 чоловік були відправлені в суд. За результатами судового розгляду тільки 50 чоловік були визнані винними, а обвинувальні вироки отримали 43. При цьому всього лише двох людей засудили до реальних термінів покарання. Відбуває термін один чоловік.

У мережі показали підсумки Революції Гідності в цифрах (інфографіка)Інфографіка (ru.slovoidilo.ua)

Як раніше повідомлялося, у пам'ять про Небесну Сотні: українська співачка записала проникливу пісню (відео).