ua en ru

"Врятував від українських "покращень": Окунська подякувала Майдану за Францію

"Врятував від українських "покращень": Окунська подякувала Майдану за Францію Фото: Наталя Окунська (Facebook/Наталія Окунська)

Екс-модель критикує "покращення" в Україні

Екс-дружина найближчого соратника Юлії Тимошенко Сергія Власенка Наталія Окунська, яка офіційно отримала притулок у Франції, подякувала Майдан за те, що вона живе за кордоном і її діти залишаються в безпеці.

За її словами, наслідки Революції гідності несли для її сім'ї руйнівний кінець. Про це вона написала на Facebook-сторінці.

"Все, що не робиться - все на краще, якщо правильно розпорядитися цим. Чотири роки тому я була впевнена, що Майдан зруйнував моє і моїх дітей життя. Я проклинала події і думала, як виживати з дітьми в сумнівних "покращеннях" особисто для моєї сім'ї. Наслідки Майдану несли для нас абсолютний кінець. Набагато більший, ніж для всієї країни, тому що з нами б впоралися особисто. Ні. Насправді, Майдан подарував нам Життя. Нове і безпечне. Правда не в Україні, а у Франції, куди ми з дітьми бігли подалі від результатів революції гідності", - написала Окунська.

Екс-модель написала, що життя у Франції зробило її набагато щасливішою.

"У Франції, яка подарувала нам захист, врятувала від українських "покращень", дала безкоштовну освіту всім моїм дітям, забезпечила нас медичними страховками і справедливим правосуддям. Нехай не відразу, але у нас з'явилося розуміння стабільного сьогодення і майбутнього. У Франції, яка зробила нас сильнішими і щасливішими. Очистила наше життя від непорядних і безпринципних людей, від помилково вибраних колись зрадників друзів", - продовжила екс-дружина Власенка.

Окунська вважає, що ніякий патріотизм не виправдовується, якщо діти в небезпеці.

"Спасибі Майдану, який подарував нам Францію і нормальне, спокійне життя. Без нього та його руйнівних наслідків в нашому житті я б ніколи не наважилася розпочати все з нуля в новій країні. Патріотизм - це високо і прекрасно, але він не повинен межувати з нерозсудливістю, коли мова йде про наших Дітей. Про їх життя, здоров'я, безпеку та освіту.. Ми повинні бути там, де можемо їм щось дати, це наш борг і обов'язок", - підсумувала світська левиця.

"Врятував від українських "покращень": Окунська подякувала Майдану за ФранціюСкріншот (Facebook/Наталія Окунська)

Нагадаємо, що Окунська була одружена з депутатом від партії "Батьківщина" Сергієм Власенко. Вони розлучилися близько восьми років тому. З тих пір колишнє подружжя з'ясовували стосунки в судах. Окунська звинувачувала екс-дружина в побитті і переслідуванні, через що змушена була покинути Україну. Жінці вдалося отримати політичний притулок у Франції.

Читайте також як Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком".