Біля станції метро "Героїв Дніпра" може з'явитися ще один торговий об'єкт

STYLERLIFE        18.09.2016 - 11:22
Фото: Протестна акція на Оболоні (unian.net)
Фото: Протестна акція на Оболоні (unian.net)

Ділянка землі під ринком "Оболонь" виставлена на продаж за 16 мільйонів доларів

В районі багатостраждальної станції метро Героїв Дніпра може з'явитися ще один торгово-розважальний центр. Оголошення про продаж земельної ділянки в цьому районі площею майже 4,5 га опубліковано на сайтах торговців нерухомістю. Загальна вартість ділянки становить 16 млн. доларів.

"Поки всі зайняті будівництвом над метро "Героїв Дніпра", хтось тихо продає вкрадену землю у киян", - прокоментували повідомлення в мережі.

Ринок "Оболонь", землю якого, власне, і продають, розташований в районі станції метро "Героїв Дніпра" на перехресті однойменної вулиці та Оболонського проспекту.

Як повідомлялося, на цьому тижні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у сфері забезпечення законності, правопорядку, взаєморозуміння з громадськістю під час здійснення будівельної діяльності в столиці. Сторонами виступили Київський міський голова Віталій Кличко, начальник Головного управління Національної поліції р. в Києві Андрій Крищенко, начальник Управління патрульної поліції р. в Києві Юрій Зозуля і представники будівельної галузі столиці.

On Top