Своїх представників на Євробачення 2017 вибрали 34 країни

STYLERLIFE        06.03.2017 - 22:05
Фото: Євробачення 2017
Фото: Євробачення 2017

Пісні виконавців з різних країн вже можна знайти в мережі

В 34 країнах вже визначені представники для Євробачення 2017, які виступлять на 62 міжнародному пісенному конкурсі в Києві. Про це повідомляється на сайті телеканалу "UA:Перший".

"Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Великобританія, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Кіпр, Мальта, Колишня Югославська Республіка Македонія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, а тепер ще й Данія, Естонія, Латвія, Молдова, Португалія, Румунія, Сербія, Словенія, Україна – оголосили імена представників своїх країн на Євробаченні 2017", - йдеться в повідомленні

У понеділок, 6 березня, відбудеться фінал національного відбору в Греції.

"Австралія обере свого представника днем пізніше – 7 березня. А в суботу, 11 березня, фінальні шоу нацвідбору пройдуть в Ісландії, Литві, Норвегії та Швеції", - наголошується в повідомленні.

Композиції майже всіх учасників можна знайти на сайті Eurovision.tv або на офіційному каналі пісенного конкурсу в YouTube.

Нагадаємо, півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 і 11 травня в Києві в Міжнародному виставковому центрі. Фінал відбудеться 13 травня.

До речі, лідер "Бумбоксу" зізнався, за кого буде вболівати на Євробаченні 2017.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top