ru ua

Священика, який влаштував п'яні гонки, відсторонили від церкви

Священика, який влаштував п'яні гонки, відсторонили від церкви Фото: Священика відлучили від церкви на рік (flickr.com/Andrew Barkhatov)

Батюшку зупинила поліція і провела експертизу на наявність в крові алкоголю

П'яного священика московського патріархату відсторонили від служби в церкві на рік за те, що він їздив п'яним за кермом. Крім того, настоятеля позбавили водійських прав на рік і зобов'язали заплатити 10 тис. грн штрафу, повідомляє ТСН.

Коли правоохоронці зупинили машину, якою керував священик, той ледве тримався на ногах. Алкотестер показав результат, який в 15 разів перевищив норму. А в машині у святого отця наші порожню пляшку від спиртоного.

Відео: Сюжет ТСН (ovva.tv/tsn)

Церковники намагалися вигородити священика, а парафіяни відзначають, що він вів не зовсім належний його чину спосіб життя. Святий отець решулярно пив, буянив і вів себе часто неадекватно. Священик міг, наприклад, дивитися фільм на нотбука під час вечірньої зміни. Інші єпископи стверджують, що він пив тільки церковне вино.

Нагадаємо, п'яний полтавський священик на Вазі влаштував перегони з поліцією. При чому настоятеля не в перший раз бачать в такому стані за кермом.