ru ua

В Україні скоро закінчиться карантин: названа нова дата

В Україні скоро закінчиться карантин: названа нова дата В Україні скоро закінчиться карантин (Колаж РБК-Україна)

В Україні можуть повністю зняти карантин і названі нові дати

Карантин в Україні у зв'язку з пандемією коронавірусу був продовжений до 22 травня. Частину обмежень почали знімати в країні з 12 травня, однак більшість заборон все ще залишаються в силі. В уряді не виключили, що карантинні заходи будуть продовжені й після 22 травня.

Як повідомили в Telegram-каналі "Резидент" з посиланням на власні джерела в Офісі президента, в уряді розглядають два сценарії виходу з карантину. Про повне закінчення карантину в Україні можуть повідомити напередодні проведення великої пресконференції президента України 20 травня. Також не виключено, що дату закінчення карантину на пресконференції повідомить Володимир Зеленський.

Імовірно, дати повного закінчення карантину в Україні у зв'язку з пандемією коронавірусу, це 4-10 червня.

В Україні скоро закінчиться карантин: названа нова дата

Скріншот

Варто відзначити, що в Україні карантин триває вже 68 днів. Перші суворі обмеження почали знімати тільки 12 травня. Кількість інфікованих у країні вже йде на спад, а в кількох регіонах кількість тих, хто одужав початок перевищувати кількість хворих.

В Україні почали працювати магазини та торгові центри, але з певними правилами та обмеженнями. Відкрили літні майданчики кафе, ринки, перукарні та багато іншого. Українці тепер можуть відвідувати парки та сквери.

Складна ситуація поки залишається з навчально-освітніми закладами для дітей і транспортом.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у МОЗ розповіли, за яких умов буде запущений транспорт в Україні.